Kurban kaybı olmayan rat ?

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
Merhaba arkadaşlar bana kurban kaybetmeyen rat lazım stabil çalışan upload ve açtırma özelliği olan ama serverde hiç kurban kaybı olmaması lazım mesela darkcomette server açtım 81 kişi indirdi bunlardan sadece 9 kişi geldi anlamadım neden olduğunu ama rattan kaynaklanıyor heralde anlamadım 1604 portuna mı açmışım ondanmı bilmiyorum yani önerebileceğiniz bir rat varmı

Gresta

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
378
2
Dostum serverın yenmesı zordur cunku vırus programları guvenlık duvarı wındows defender vırusu yakalıyo ındırenlerın cogu vırus hatası aldıgı ıcın gelmemıstır servere

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
her ratta bi problem vardır

spynet bağlantı güzel alır kopmalar başlar yavaş yavaş cöker
darkcomet bağlantı ağırdır ama stabildir aradabir kurban kaybı olur
cybergate bağlantı hiç stabil değildir yavaşlama ve anlık kapatmalar olur
xtreme rat rat problemlidir bağlantı cok iyidir kurban kaybı cok az yaşanır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.