Kurban Pcler ile Brute Force

RyuzakiLawliet

Yeni üye
17 Nis 2014
31
0
Arkadaşlar elimdeki kurbanların bilgisayarlarını brute force için kullanabilirim bu mümkün ama nasıl ? açıklama yapan her kişiye teşekür

Hacı aslında mantık botnet gibi .. DDOS yerine brute force yaptırıyorsun ama tek 1 bilgisayarda .

Son düzenleme:

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
burda noluyor arkadaşlar ya adam ne sormuş verilen cevaplara bak :D mübarek server yedirdiğin pc lere brute force programını yükle yap hiç bir sorun cıkmaz da buna gerek yok bence .

RyuzakiLawliet

Yeni üye
17 Nis 2014
31
0
burda noluyor arkadaşlar ya adam ne sormuş verilen cevaplara bak :D mübarek server yedirdiğin pc lere brute force programını yükle yap hiç bir sorun cıkmaz da buna gerek yok bence .
Hacı kurban bilgisayarlar boşa durmasın 10 kurbandan 5i ful aktif olsa 1erGB'dan 5 GB alan yaratır eksilme paylaryla 3,5GB falan performans alırım .Yanlısmıyım simdi ? Sadece yöntemi anlatan cevaplar istiyorum

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Sorunu 6 kez okudum kardeşim kurbanında rat var zaten server yedirmişşsin pc sini kontron edebiliyorsun demek ki kurbanın olması için server yedirmiş olman gerekir yani onun pc sini zaten kontrol edebiliyorsun demek burda kendi pc nde nasıl brute force programını acıyorsan o pc lerdede acabilirsin

RyuzakiLawliet

Yeni üye
17 Nis 2014
31
0
Sorunu 6 kez okudum kardeşim kurbanında rat var zaten server yedirmişşsin pc sini kontron edebiliyorsun demek ki kurbanın olması için server yedirmiş olman gerekir yani onun pc sini zaten kontrol edebiliyorsun demek burda kendi pc nde nasıl brute force programını acıyorsan o pc lerdede acabilirsin
Hacı teşekürler ilgileniyorsun ama hala anlatamadım galiba .. Fort Disco: The new brute-force botnet | ZDNet elin gevuru burada makale yazmıs 25.000 bilgisayarın gücüyle brute force yaptıgını bi düşünsene .. saniyede kac bin şifre dener o ff off

KARTALBEY09

Katılımcı Üye
21 Şub 2008
403
0
DERİNLERDE..
burda noluyor arkadaşlar ya adam ne sormuş verilen cevaplara bak :d mübarek server yedirdiğin pc lere brute force programını yükle yap hiç bir sorun cıkmaz da buna gerek yok bence .

esasında arkadasın demek ıstedıgı botnet tarzı programı brute force cevırmek programda bu sefer saldırı yapıcagına şifre kırma ıslemı yapıcak ve sadece bunu
server.exe sahıbı yapıcak tek makıne ile.

mantıklı ama varmı acaba boyle program yazan veya bu programdan olan ?

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kardes ddosla kiyaslama cunku onlar icinde ayri list lazim sana sendekini listi atsan degisen bisey yok neden hem sen hem onlar ayni listi ayni anda tarar diyelim ki bi sekilde ayarladin dedin ki ben pc de olmadigim zaman onlarin pc dvm etsin ee adam pcyi kapatinca nolacak ?

Diyelim ki farkli wordlistlerin var onlarin pcye caktirmadan nasil atacaksin pclere brute force nasil kuracaksin ve nasil aktif hale getireceksin..Dos ya da bot gibi sadece aga baglaninca olsa amenna ama oyle bi durum brute force icin mumkun degil..

Eger ki sistemler icinde arka planda zombi mantigiyla kullanmayi biliyorsan ya da yapabilirim diyorsan yaz scriptini at sistem icine dene yoksa da dedigin bana gore mumkun degil..

Ancak arkadaslardan yapabilec3k biri cikarsa benim soylediklerimide duzeltsin ozrumu diler bende bilmediklerimi ogrenmis olurum..

Bilgim dahilinde mumkun olamayacagini dusunuyorum..

Iyi Forumlar...

ByDoldis

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,147
2
/dold.htm
Kevin Mitnick ele geçirdiği 10bin üniversite bigisayarı ile kriptolanmış bi şifreyi kırmaya çalışmıştı ve kırmıştıda.Bu konuyu biraz araştırayım neler yapabilir bi bakayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.