Kuroko Tetsuya İle Röportaj

10 Ara 2015
226
0
dünya
ÖNCELİKLE BURADAN KUROKO TETSUYA (ADINI YANLIŞ YAZMIŞ OLABİLİRİM:trl)
ADLI ÜYEMİZE TEŞEKKÜR EDERİM BU RÖPORTAJI YAPTIĞI İÇİN

1-GRAFİKLERLE UĞRAŞIYORMUSUNUZ ? UĞRAŞMIYORSANIZ NİYE UĞRAŞIYORSANIZ FORUMDA PAYLAŞIYORMUSUNUZ
1- Bir aralar başlamıştım kendimce birşeyler yapıp paylaşıyordum ama birkaç aydır hiç uğraşmadım :)

2-HACK'E NEREDEN BAŞLADINIZ SEBEBİ NEYDİKİ :D
2-Canım sıkıldı ne yapsam falan diye düşünüyordum sonra aklıma hacking geldi, buraya üye oldum ve hacki öğrenmeye başladım.

3-WEB HACK'E YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN NEREDEN BAŞLAMALARINI ÖNERİRSİNİZ
3-Brute Force yönteminden başlamalılar bence.

4-ADINIZ NEDİR :D
4-Kayra

5-SAMİMİ OLURSAK :D .KENDİNİZDEN BAHSEDERMİSİNİZ NOT: BOY,SAÇ VB.LERDEN BAHSETMİYORUM :D
5- Hmm. Reelde çekingen, sessiz, sakin biriyim. (Sırf bu sayede Matematik sınavlarından çok düşük notlar alsam bile öğretmen beni sevdiğinden performans notu ile matematikten geçtim:trl ) Derslerim fena değil. (Zaten genellikle ilk sınavları umursamam pek iyi not almam fakat 2. sınavlarda düzeltirim:D ) Genellikle PC başındayım. Şu an aklıma başka özelliğim gelmiyor.:D

6-SPOR YAPMAYI SEVERMİSİNİZ ? SEVİYORSANIZ HANGİ SPORLARI,SEVMİYORSANIZ NEDEN (SEVMEME SEBEBİNİZ)
6-Sadece Basketbol hoşuma gidiyor. Onu da artık çok az oynuyorum.

7-THT DEKİ ÜYELERİN SİZİ ÖRNEK ALMALARINI İSTERMİYDİNİZ
7-Herkesin hataları vardır. Sadece benim değil herkesin iyi bir özelliğini almalıdırlar.

8-KÜÇÜKKEN NE OLMAK İSTERDİNİZ
8-Futbolcu (Her ne kadar futbolda berbat olsam da yine de futbolcu olmak isterdim). (Topa düz vursam 85 derece sola topu yollayabilirim istemsizce:D )

9-ÖZELE GİRMESSE KIZ ARKADAŞINIZ VARMI :D (CEVAPLAMASANIZ DA OLUR :D)
9- Hayır, yok. Zaten olsun diye de çabalamam.

10-İLK SİTENİZİ HANGİ YÖNTEMLE HACKLEMİŞTİNİZ
10- BangleDos + rDos ile saçma sapan bir PKK sitesine dalmıştım. Çok kısa süreliğine down olmuştu.
Onu saymazsak Bruteforce ile hacklemiştim.

11-EKLEYECEĞİNİZ BİR ŞEY VARMI ?
11-Başta Anka Tim Liderimiz ve Diğer Anka tim üyelerine, Bütün sarışınlara (Asistan ve Albay), 2nokta abime, BordoBereliHack34'e ve HABİR abime burdan selamlarımı iletiyorum.:)
Not: Eski Troll Wep'i de unutmadık :trl:trl

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Ve Aleyküm selam Kurocchi :)

Samimi bir röportaj yakalamışsın Kardeşim. Tebrik ederim : )

Bir çok yerde gülümsettiniz :)

Saygılar
HABİR

Zonza

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
923
0
İzmir
benimde biriyle yapmam lazım ya :D elinize sağlık kuroko hocam ve profsinder teğmenim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.