KurokoTetsuya çalışma

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Elinize sağlık süper olmuş. Benim avatara bakıp ibret alın adam ne yapmış :D
Bu arada ne kadar paraya yaptığınızı öğrenebilir miyim?

Bu forumda paralı yardım parali iş yapmak yok kardeşim her şey gönüllü olarak yapılır :)

Ellerine sağlık bende sondan 1. Yı sevdim ama o alttan eklediğin lighti sondan 1 en de eklesendaha güzel olurdu bence :) o göz ışığini tutmadım :)

Güzel bir wp istiyorum karanlık olmasın çok kurt favorim :)

İyi forumlar :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Bu forumda paralı yardım parali iş yapmak yok kardeşim her şey gönüllü olarak yapılır :)

Ellerine sağlık bende sondan 1. Yı sevdim ama o alttan eklediğin lighti sondan 1 en de eklesendaha güzel olurdu bence :) o göz ışığini tutmadım :)

Güzel bir wp istiyorum karanlık olmasın çok kurt favorim :)

İyi forumlar :)

Yarın uygun bir şey yapmaya çalışıayım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.