Kurtlar Vadisinde Kim Kimdir ?

burockch

Üye
14 Ara 2008
136
0
1st_anbuL
kardes ii güzel ama bir yerde yanlısın var (polat-apo çatlı)polatın hayatıyla pek uyumlu değil tabiki benzer yanları var ama benim kanaatim polat sadece dizi içn yaratılmıs bir karakter......

x|L

Yeni üye
16 Haz 2010
1
0
Konun Süper Kardeş Fakat Kurtlar Vadisinide Aşkı Memnuya Benzetiyorlar :) Abdullah ÇATLI Rolü Felan Eskideydi ßence...

ZuBeYrr

Yeni üye
14 Haz 2010
1
0
iyide arkadasim Karahanli << yi canlandiran misal orada yalnis yazmissin o kim biliyormusun kimi canlandiriyor üzeyir garih <<<<< mezarlikta öldürülmüstü hatirladinmi 8) tesekkür etmen yeterli olur

aykutozdinc

Yeni üye
13 Nis 2007
29
0
yahu takatuka23 arkadaşım, ne yalan konuşayım vadiyi özledim gerçekten, ayrıca pana filmin yeni bir film projesi mevcutmuş diye gazetelerden okudum ,merakla bekliyorum, emek vermişsin kolay gelsin saygılar

tombkiller

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
880
0
Cehennemin Dibi
bazıları yanlış ama yinede paylaşım için saol. Arkadaşlar diziyi irdeleyerek izlerseniz kimin kim olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü bu dizi gerçek olayların filmleştirilmesiyle yapılıyor. mesela Mehmet KARAHANLI ( baron ) Üzeyir Garihti. Üzeyir garih'in ölümünü hatırlayanlar varsa bilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.