Kurtlar Vadisi'nden "devam filmi" sinyali

  • Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi


Türkiye'de gsterime girdiği günden bu yana izlenme rekoru kıran Kurtlar Vadisi: Irak'ın Almanya'daki ikinci galası Krefeld'de gerçekleşti. Filmin oyuncularının galaya katılacağını öğrenen Türkler soğuğa aldırmadan saatler öncesinden sinema salonu önünde beklemeye başladı.

Kalabalık, filmin başrol oyuncuları Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Erhan Ufak'ın gelmesiyle sevinçten çılgına döndü. Kurtlar Vadisi fanatikleri oyunculara dokunmak için birbirleriyle yarışınca izdiham yaşandı.

Polat karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, film başlamadan önce galayı izleyen hayranlarını selamlayarak “Türkiye'den iyi izlenimlerle geldik. Umarım sizler de beğenirsiniz" dedi. Film tam 9 ayrı salonda birden gösterime girerken, Necati Şaşmaz, diğer oyuncu arkadaşları ve davetlilerle birlikte filmi 4 numaralı salonda izledi.

İlgiye teşekkür

Film bittikten sonra, seyircilerle sohbet ederek onların görüşlerini alan Şaşmaz, ¨Filmi sizlerle izlemek güzeldi. Bu ilginiz karşısında çok duygulanıyorum. Belki eksiklerimiz de oluşmuştur ama filmin sizlere kadar ulaşmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum¨ dedi. Kurtlar Vadisi ‘nin Memati'si Gürkan Uygun ise, “Umarım filmi beğenmişsinizdir. Bundan sonra daha iyisini yapmaya çalışacağız. Geldiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum¨ diye konuştu.

Filmin devamı bekleniyor

Karşılıklı sohbet sırasından bir grup “Türkiye sizinle gurur duyuyor¨ diye tezahüratta bulundu. Davetlilerin filmin devamını bekliyoruz sözlerini Necati Şaşmaz ‘inşallah' diye yanıtlarken, devam çekilebileceğinin sinyalini verdi.

Şaşmaz gazetecilere yaptığı açıklamada, ¨Kurtlar Vadisi dizisinde Polat'ın Almanya'dan gelen bir gurbetçi olması ve şimdi bu filmde de gurbeti Irak'ta yaşaması, Almanya'da yaşayan Türklerin filmde kendilerine ait bireyler bulmasını sağladı. Vatandaşlar yakından takip ettikleri olayları Kurtlar Vadisi´nde Polat´in gözüyle gördü" dedi.
Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygun, filmle ilgili “Bir nebzede olsa Irak´ta yaşananları anlatmayı başardığımıza ve vatandaşları bir kez daha düşünmeye sevk ettiğimize inanıyorum" dedi.

Amerikalı bir askerin Kurtlar Vadisi Irak´ı üstü kapalı eleştirdiği sözlerine Şaşmaz ve Uygun "Biz işimizi yaptık. Eleştiren de beğenen de olacak" yanıtını verdi.

Kurtlar Vadisi Irak´in Almanya'daki ikinci galası yaklaşık bin 400 kişi tarafından ilgiyle izlendi.

11.02.2006

Kaynak : DHA
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.