Kurtlar Vadiye Bu Akşam İnmeyebilir :S

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
14
Austin,Texas
RTÜK’ün 444 1 178 İletişim merkezine Kurtlar Vadisi Terör dizisiyle ilgili olarak binlerce şikayet gelmesi üzerine, RTÜK Üyeleri Show TV Genel Müdürü Saner Ayar’ı Ankara’ya davet ettiler. 13 Şubat 2007 Salı günü Ankara’daki Üst Kurul toplantısına katılan Saner Ayar’a Üst Kurul Üyeleri hem izleyicilerin şikayetleriyle ilgili bilgileri hem de görüşlerini aktardılar.
Show TV Genel Müdürü Saner Ayar’ın İstanbul’da kanal yöneticilerine Radyo ve Televizyon Üst Kurulu toplantısında yapılan değerlendirmeleri aktarması sonucunda, kanal yönetiminin, yapımcı firmayla hukuki soruna yol açılmadan diziyi yayından kaldırmak için çözüm arayışına girdiği öğrenildi.

http://www.milliyet.com.tr/2007/02/15/son/sontur03.asp
burda oylama var. İSteyenler Katılabilir..

erdim2

Yeni üye
11 Şub 2007
4
0
anket sonucu :22:12 itibari ile haydin beyler devam

Kurtlar Vadisi-Terör dizisi kaldırılsın mı? ( 14/02/2007)

Evet, kaldırılsın 122524 16.14%
Hayır, kaldırılmasın 636566 83.86%

Toplam : 759090
anket sonuçalrı için tıklayın
https://tik.lat/FWGk7

toolstoy

Yeni üye
4 Ocak 2007
25
0
Erbil
Bu dizi kaldırılırsa demekki bazıları güneydoğudaki terör eylemini ve terör gerçeğini diğer insanların öğrenmesini istemiyor.İşte bu dizi yüce ATATÜRK'ün kurduğu cumhuriyeti kaldırmak isteyen pkk ve onların yanlılarıının ülkemizde yaptığı vahşeti bizlere öğretiyor.Bence bu dizi ile uğraşacaklarına sabah programlarıyla ve magazin programlarıyla uğraşsınlar.
Beni dinlediğiniz için teşekkürler SAYGILARIMLA....
anti pkk-anti kürt

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
14
Austin,Texas
Kurtlar internette vadiye inecekYayından kaldırılan Kurtlar Vadisi-Terör dizisinin digital ortam yada internette yayınlanacağı açıklandı.

15.02.2007 22:10
kurtdizikucuk.jpg
Türkiye'nin en çok tartışılan ve bu akşam yayından çekilen Kurtlar Vadisi-Terör dizisinin seyirciye ulaşması için yeni bir yol bulundu. Pana Film yönetimi, dizinin digital bir ortamda yada internet aracılığı ile seyirciye ulaştırılacağını açıkladı.

Show TV ekranlarından yapılan açıklamada, dizinin yayından çekilmesi için yapılan baskılar eleştirildi.

19 Ocak 2007
72
0
36
bende bilmiy
ben anketlerde oy kullandım kaldırılmaması yönünde ve sanırım kaldırılmasını istemeyen bir çok kişi %85 lere varan oy verdi ama anketi takan kim...ayrıca hürriyet.com anket yapıyo arkadaşlar türk askeri kürtleri gebertmeye girsin mi girmesin mi oy kullanmak isteyen kullansın ben girsin dedim...

kürtlere ölüm...
allahın cezası pislikler...geberin hepiniz o.ço...ları...
yaşasın türk soyu-türk ulusu-atatürk devrimi-cumhuriyet rejimi...ve türk gençliği...

erdim2

Yeni üye
11 Şub 2007
4
0
ben bir vatandaş olarak bütün hackerleri göreve davet ediyorum
susturamazlar

erdim2

Yeni üye
11 Şub 2007
4
0
son dakika
KURTLAR VADİSİ’NİN SAYGIDEĞER İZLEYİCİLERİ,
23 yıldır Türkiye’nin gününü kana bulayan, ufkunu kapatan ve geleceğini körelten terör belasının arkasındaki karanlık gerçekleri konu edindiğimiz dizimizin yeni bölümlerine gelen yayın yasağı fiili bir durumdur.
Bildiğiniz gibi, önyargılı karalama kampanyalarına rağmen Kurtlar Vadisi Terör’ün birinci bölümü yayınlanırken, bütün ülkede televizyon izleyenlerin yarısı nefeslerini tutmuş, her kesimden 30 milyon insanımızın yüreği birlikte çarpmış, eserde şu veya bu kesime karşı en küçük bir ayırım ve aşağılama görülmemiştir… Buna rağmen geçtiğimiz Pazartesi günü itibariyle fiili sansür çarkı dönmeye başlamış, hiçbir demokratik hukuk devletinde görülemeyecek bir uygulama ile dizimizin yayımlanması imkânsız hale getirilmiştir… Ya Kurtlar Vadisi yayından kalkacak ya da kanalın yayın izni iptal edilecekti…
Yapımcı olarak bizim yaptığımız 30 milyon vatandaşın takdirini kazanan sanal bir gerçekliktir ama bu kitlenin beğenisini hiçe sayan sansürcü zihniyetin yaptığı somut bir gerçekliktir… Zira, dizinin henüz sadece bir bölümü yayınlanmış ve bu bölümde herhangi bir sakınca görülmemiş olduğu halde sonraki bölümler, ısmarlama bir takım kaygı ve tahminlerden hareketle ağır şekilde suçlanmıştır.
Oysa Kurtlar Vadisi, daha birinci bölümün ilk sahneleriyle birlikte bu ülkede her şeye rağmen herkesin kardeş olduğu bilincini pekiştirmek için en etkili örneği vermiştir… Dizinin en güçlü mesajlarla vurguladığı Kürt ve Türkün kardeşliğinden rahatsız olanlar Kurtlar Vadisi’ni suçlamış, yayın engellenmiştir…
Kurtlar Vadisi, yaklaşık çeyrek yüzyıl boyunca bu ülkenin 40 bin insanına kıyan senaryoyu yazdıran ellerin parmak izlerini sanal labaratuarda teşhis edeceği için mi linç uygulamasına hedef olmuştur?
Kurtlar Vadisi, kanlı sürecin yolaçtığı dolaylı-dolaysız 300 milyar dolarlık kaybın hesabını sorgulayacağı için mi sakıncalı bulunmuş ve susturulmak istenmiştir?
Ancak, Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı olarak PANA FİLM, bu konuda ve her konuda sözünü bir şekilde söyleyecek, televizyonda olmazsa sinemada, dijital platformlarda veya internet aracılığıyla siz saygıdeğer izleyenleriyle buluşacaktır…
Saygılarımızla…
ANKET SONUÇLARI 23:10
Kurtlar Vadisi-Terör dizisi kaldırılsın mı? ( 14/02/2007)

Evet, kaldırılsın 122532 KİŞİ 16.04%
Hayır, kaldırılmasın 641539 KİŞİ 83.96%

Toplam : 764071

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
ben anketlerde oy kullandım kaldırılmaması yönünde ve sanırım kaldırılmasını istemeyen bir çok kişi %85 lere varan oy verdi ama anketi takan kim...ayrıca hürriyet.com anket yapıyo arkadaşlar türk askeri kürtleri gebertmeye girsin mi girmesin mi oy kullanmak isteyen kullansın ben girsin dedim...

kürtlere ölüm...
allahın cezası pislikler...geberin hepiniz o.ço...ları...
yaşasın türk soyu-türk ulusu-atatürk devrimi-cumhuriyet rejimi...ve türk gençliği...
sukunet...... su imzanıda gozden gecır.mılletı ınsanları galeyena getırme.(ben kürt falanda deılım)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.