💰🔥💰 Kurulum Başı Kazanç Aylık 35$ Gelir [THT'de Ilk]

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
[THT'de Ilk] Kurulum Başı Kazanç Aylık 35$ Gelir ! + Taktik!

Bugün sizlere cinstaller adında kurulum başı kazanç elde edebileceğiniz bir siteyi paylaşıcam. Bu sistemi ben kendim kullandım ve günlük 300 yabancı hit gelen sitemde aylık 35 dolar gelir elde ettim.

Bu siteyi en son 2-3 yıl önce paylaşmışlardı ve inanamadım hala daha para çekilebiliyor mu diye merak etmiştim ve her ayın başında ve ortasında paranızın hesabınızı yattığını öğrendim benimde 15 günde 15 dolar olmuştu ve gerçekten de para hesabıma yattı. Bende ne zamandan beri sizlere bu konuyu açmak istiyordum aklımdan çıkmıyordu kısmet bugüneymiş.

Neyse ilk önce sizlere kazanç çizelgemi göstereyim:

Z37YrA.png

Evet gördüğünüz gibi. Sitenin Kötü yanı ödeme günlerine yaklaştığınızda gelen kazançlar azalıyor. Fakat ödeme günü geçtiğinde günlük 2-3-4$ kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca sitede söylediğine göre Amerika ve İngiltere 2-1.5$ kazandırabiliyor fakat şu ana kadar en yüksek 1$ kazandım. Neyse şanslı iseniz bazı indiren Amerika kullanıcıları 2-3 defa indirebiliyor. :)para :para :para 4$ başka türlü olmuyor.) Böyle zamanlarda paraya para demiyorsunuz.

vPnX4r.png

Sitenize entegre etmek ise çok kolay. İsterseniz direct indirme linki alabiliyorsunuz isterseniz size banner yapıyorlar hatta size Api domain sağlıyorlar. Bu sayede indirme linki ban yese bile sizin linkiniz ban yemiyor ve ban yediğinde güncelleniyor.

1Ev2aA.png

15 günlük kazancım!

Bu da kanıtı 15 günün sonunda bu kadar param birikti. Ben burda webmoney ile çektim fakat Paypal veya LiteCoin hesabınız varsa oraya çekebilirsiniz. Webmoney ve Paypal kendi ücretlerini kesiyorlar. Webmoney'de 0.8 komisyon var paypal da ona yakın bir şeydir.

İllaki banka ödemesi almak istiyorsanız En az 100$ paranız birikmesi lazım bir de 35$ havale parası alıyorlar yani hiç banka hesabı ile çekeyim demeyin. Paypal da zaten Türkyede kapalı bir tek Webmoney kalıyor.

----------------------------------------------------

Arkadaşlar size kendi taktiğimi açıklıyorum.

1. Taktik (benim kullandığım): Bedava hesap veren bir site açıyorsunuz. Hesapları bir türlü şifreliyorsunuz hiç bilmiyorsanız base64 ile şifreleyin.

Daha sonra adamlara bu şifreyi açmak için bedavaxxx.exe adlı programı indirmelerini söylüyorsunuz. Alt tarafına linki bırakıyorsunuz ve adamlar indiriyor.

Önemli: Beyler burada önemli olan şey Amerikadan gelecek kullanıcıların iyi para bırakması bu yüzden reklam yapacağınız zaman mesela YouTube'de video altına yorum bırakacaksanız ingilizce olarak video arayın ya da yabancı forumlarında reklam yapın.

2. Taktik: Arkadaşlar biliyorum çok klişe ama gerçekten kazandırıyor. İlk önce bir YouTube hesabı açıyorsunuz ve %100 kesin çalışan hile adıyla video çekiyorsunuz. Güncel oyun hileleri çok tutuyor.

Neyse daha sonra siteye girip direct link alın ve bunu bit.ly gibi sitelerden kısaltın ve videonun açıklama kısmına indirme linki diyerekten yapıştırın.

3. Taktik: Facebook'ta fake hesap açın ve kız tavlama gruplarında "benimle konuşmak için bu chat programını indir" yazın.

Gençlerin link paylaştığı gruplarda "Hemen Indir" yazıp kendi linkinizi bırakabilirsiniz.

Minecraft olsun Pubg olsun cs-go gibi oyun forumlarına girip hile ya da hızlandırıcı program adı altında paylaşım yapabilirsiniz.

İnşallah beğenmişsinizdir. Çok uğraştım bir teşekkürü çok görmeyin ve de Referanslı linkimden üye olursanız çok sevinirim :))

Refli link :para : -CInstaller Refli Tıkla-

refsiz link :kızgın : CInstaller

Son düzenleme:

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Sen adamlara link veriyorsun adamlar da o linkten programı indirirse sen para kazanıyorsun!

Mesela reklam gibi olmasın ama şu siteye bir bak https://www.blog.minecraft-free.com/2018/03/23/minecraft-free-patcher-uygulamasi/

Bu sitede en altta indirme reklamı koymuş. Adamlar eğer reklama tıklayıp programı indirirse para kazanıyor.

Benim anlamadığım Programı YouTube üzerinden de İndirmeye koyabiliyormuyuz? + Türkiye için ücreti kaç dolar + İninal ödeme varmı?

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Benim anlamadığım Programı YouTube üzerinden de İndirmeye koyabiliyormuyuz? + Türkiye için ücreti kaç dolar + İninal ödeme varmı?

Direct link alıp Youtubede izleyicilerine verebilirsin. Fakat önceden bit.ly ya da başka link kısaltma servisleriyle kısaltsan iyi olabilir. İninal ödeme alabilirsin fakat 35$ komisyon alıyorlarmış. Yani Webmoney ile almanı öneririm.

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
dostum buraya veya özelden taktik yazarsan sen de kazanç sağlarsın referanslarından

tamam güzel anlatmışsın mantığı ama mesela ne hakkında web sitesi açmalıyız indirme download sitesi mi hem türk ziyaretçilerimiz olcak nasıl yabancı bulucaz taktik nedir? teşekkürler

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
Kendim farklı ip den denedim bir turlu panele yansımadı kazanç

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Kendim farklı ip den denedim bir turlu panele yansımadı kazanç

Sorun Ip de değil programı indirmen lazım.

dostum buraya veya özelden taktik yazarsan sen de kazanç sağlarsın referanslarından

tamam güzel anlatmışsın mantığı ama mesela ne hakkında web sitesi açmalıyız indirme download sitesi mi hem türk ziyaretçilerimiz olcak nasıl yabancı bulucaz taktik nedir? teşekkürler

Yorumun için teşekkür ederim. :eek:isbende
Taktik paylaştım fakat telefonda olduğum için biraz yarım yamalak oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Bi örnek link atarmısın bro
Örnek linki aşağı koydum. Indirebilirain fakat yüklemeni tercih etmem.
Örnek link için tıkla

Çok detaylı teşekkürler

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Vpn kullansak yıne çalışır mı kardes

Vpn kullansan yine çalışır hatta newyork üzerinden bağlanıp indirirsen 2$ bile para kazanabilirsin.

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
15 GUNLUK ODEMEM DİYE attığı Kanıt 2013 yılına ait. Kimi KeKliyorsun ?

Ödeme Kanıtı SAHTE VEYA AŞIRI ESKİ.

bişey dikkatimi çekti yanlış anlamayın ama ödeme neden 2013 ? :D

Sizi hiçbir zaman kandırmadım. Kandırmam da. Şimdi resmi gördüm bir yanlışlık olduğunu anladım ve hesabıma yeniden girdim 6.17.2018 8:26:05 am yazıyor. Nasıl böyle bir yanlışlık oldu anlamadım.

Telefondan yaptım ki inandırıcı olsun değiştirme şansım olmadığını anlayın.

1Ev2aA.png

Öncekimde resimin boyutunu küçültülmüştüm o yüzden olmuştur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.