💰🔥💰 Kurulum Başı Kazanç Aylık 35$ Gelir [THT'de Ilk]

ccaner37

Katılımcı Üye
5 Şub 2015
500
0
İndirmeler panele yansımıyor? İndirmelerin panele yansıması ne kadar sürüyor?

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
2 dolar için bilgisayara virüs bulaştırmaya değmez hocam :D

Webmoney de İninal e para aktarabiliyor muyuz?

Hocam kendi bilgisayarına indirmek zaten aptallık olur fakat en iyi kazandıran indirme başı reklam sitesi diyebilirim. Bir de bilgisayarına virüs inmiyor fakat her yerden reklam fışkırabilir dikkatli olmak lazım :mahcup:

İninale aktarabilirsin fakat hesabını kimlik resmi göndererek yükseltmen lazım ben yakında yükselteceğim 100 dolar oldu geçti bile! Geçen gün 3.6$ kazanmışım mesala çok kazandırıyor! :mahcup:

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Güncel!!
60 dolar çektim bu ay!! Dolar da 5 TL yani aylık 300 TL temiz para.

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0
Hocam dün youtubeye 7-8tane video attım yaklaşık bit.lyden baktım 60-70Tıklanma gelmiş elbet bunun 10U İndirmiştir fakat panelde hala 0Gözüküyor aradan 20saat geçti hala 0 1gün oluncamı geliyor ne

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
hocam cinstaller da buton şeklinde reklam koyma konusunda yardımcı olurmusun konu başlığını çekecek şekilde ben uğraştım ama beceremedim

Kardeşim cinstaller'den aldığın API'yi mesela download.php "siteadı.com/download.php" adında dosya açıp içine apili indirme kodunu yapıştır.

Kod:
header("Cache-Control: no-cache, must-revalidate"); //HTTP 1.1
    header("Pragma: no-cache"); //HTTP 1.0
    header("Expires: Sat, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT"); // Date in the past

$fn=trim(@$_GET['fn']);
    $domain=file_get_contents('http://cinstaller.com/api/domain.php?a_aid=SENİNAPİNİYAPİSTİR'); 
    $url='http://'.$domain.'/go.php?a_aid=SENİNAPİNİYAPİSTİR&fn=Download_Pacther';
    header("[U][B][I]Locat-ion[/I][/B][/U]: $url",TRUE,301);
    exit();

İstediğin sayfada download butonu oluşturmak için bir resim koy üstüne de a href tagıyla URL çek. URL yi de işte kendi download.php urleni yapıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.