Kurumsal Firma Scripti v.1 | Coder By S4cuRıTy EneMy

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Merhaba arkadaşlar, iş'den vakit buldugum kadarıyla bir script kodlamaya başlamıştım net olarak bugün bitirebildim :)

Kodlayan / Tasarlayan : S4cuRıTy EneMy
Yayın Tarihi : 14.05.2014
Kullanılan Diller : HTML / CSS / JS

Script Önizlemeleri ;

P3OWBb.png

gl90VQ.png

Güzel bir script oldugunu düşünüyorum umarım beğenirsiniz ve kullanırsınız basit ama %98 güvenlikli bir script ileride dahada geliştirebilirim ve geliştirirsem ücretli olarak satabilirim ama şuan için çok erken shell projemi bitirmeden script'in devamı gelmeyecek :)

Buradan indirebilirsiniz
Rar pass : mevcut değildir.

Coded By S4cuRıTy EneMy

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Teşekkürler :) Demo Koyabilseydin İyi Olurdu :) Birde Yönetim Paneli Mevcutmudur?

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Eminim :) Yönetim Panel yapabilirsen Çok İyi Olur Sade ve güzel bir çalisma olmus. Birçok Müsterim ariyor Böyle Birsey :)

Biliyorum kardeşim, ama bundan önce herkeze söz verdigim bir shell üzerinde çalışıyorum onu bitirene kadar bunu geliştiremem önce shell dosyasını bitirelim hayırlısıyla bunu baya bir geliştiricegim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.