Kurumsal mesaj atın / sosyal muhendıslıkte dev hareket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
Arkadaşlar sorular soruların tekrarını sormuşsunuz adam cevap olarak yazmış diğer sayfalara bakın bulun ayrıca ilk konun olarak hoşuma gitti eline sağlık

qlady

Üye
22 Ağu 2010
64
1
1 kere kendime denedim gelmedi arkadaşa denedim sonrada krediniz yok diyor boşa zaman kaybı ücretsiz degil mesaj gelmiyor

Sorry, you do not have sufficient SMS credits in your account.
Please Refill your account.

Üzgünüz, hesabınızda yeterli SMS krediniz yok.
Lütfen hesabınızı tekrar doldurun.

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Kurumsal Mail

Sa Kardeş bu kurumsal maili yapıyom ama kaydolam yerinde kulanıcı adına maili yazıyorum yine kabul etmiyor napmam lazım

camparEEE

Üye
10 Eki 2012
87
0
yararlı bir konu emegine saglık ancak bende yapamadım kayıt oldum ancak onay için mail gelmedi ne yapabilirim

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
1. mesajı gönderdim geldi ancak başlığında seçtiğim başlık değil numara vardı ayrıca cevap verilebilen bir smsdi sonra yeni hesap açtım farklı mail felan kullanarak ama ip aynıydı açtığımda kredi 0 gözüktü yani farklı iplerle açmak lağzım ayrıca başlıkta numara oluyor yani şuanlık globfone ile aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.