Küşük bi öneri

kurt5234

Üye
21 Eki 2012
68
0
Selamün aleyküm arkadaşlar ben masaüstü bi bilgisayar yaptırmak istiyorum toplama ama nasıl ve nerde yaptırıcagımı bilmiyorum bi kaç öneri sölermisiniz :) iyi günlerr

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Bence kendin uğraşma varsa paran şayet Vatan'a veya başka bir mağazaya gidersin parçaları satın alırsın müşteri hizmetleri birleştirmede yardımcı olucaklardır. Ama parça bilgisayar pahalıya patlar söylim :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Bence kendin uğraşma varsa paran şayet Vatan'a veya başka bir mağazaya gidersin parçaları satın alırsın müşteri hizmetleri birleştirmede yardımcı olucaklardır. Ama parça bilgisayar pahalıya patlar söylim :)

Aksine parça bilgisayar daha ucuzdur. Hazır bilgisayar pahalıya patlar. ;) Hazır bilgisayar üreticileri kazık atmak için yarış yapıyor haberiniz yok :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.