kütfen yardım edinnnnn !!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

585859

Yeni üye
12 Ağu 2012
15
0
ARkdaşlar ben facebbook hesabımı kaybettim şifresini kırcak birinden yardım istiyorm lütfennn

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
login i yazib sifre bolmesinden unuttum sec geriye qaytarmaq ucun e postana mail gelecey orda oxusan ozun goreceysen linke tikladiqda face parol ressetlenecey yenisin daixl edeceysen,yadaki bu usulu deqiqi bilmirem ancaq bir mugenni bele qaytarmisdi face adminleri yeni parolu senin butun dostlarina gonderir sende onlarla duzeldirsen bele

585859

Yeni üye
12 Ağu 2012
15
0
login i yazib sifre bolmesinden unuttum sec geriye qaytarmaq ucun e postana mail gelecey orda oxusan ozun goreceysen linke tikladiqda face parol ressetlenecey yenisin daixl edeceysen,yadaki bu usulu deqiqi bilmirem ancaq bir mugenni bele qaytarmisdi face adminleri yeni parolu senin butun dostlarina gonderir sende onlarla duzeldirsen bele
ben yapamadım msn adresimi versem yardımcı olurmusun kardeş??

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
karşı tarafla iletişime geçmeden şifrenin kırılması çok zor , sen arkadaşın dediği gibi şifgremi unuttum falan filana bak . yoksa bulunmaz. hem msnyi hem faceyi unutup çaldırıp da ikisini de gferi alamıyosan geçmiş olsun.

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
ya arkadaslar soz bana posta ise ben azeriyim sadece yardimci olmak istedim yoksa arkasala benim ne isim ola bilirki bi kotuluyun gormedim,bi kotuluyun istesem zaten basdan msn isterdim kendisi onerdi bende kirmadim

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
abicim 1 ci yontemi biliyorum,ancaq 2 dedigim arkadasim tanidik birini hack lemisdi ,hemin adam televizyondan uyari falan yapdi arkadas parolu geri vermedi,oda adminlemi nasilmi butun arkadaslarina farkli bi kod gondrilmis,bu artiste bir bir onlarla nasil yapmissa geriya almisdi,yani hesap seninkiyse yani sende kimise haclemek istemiyorsansa)) bence 1 ci postanla dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.