l GonzaLes l İnstagram Panel Kurulum Detaylı Anlatım

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
hocam 1 hafta oldu halen bekliyorum bir cevap verseniz sevinicem özel msj atıcam dicem kabul etmiyorsunuz sırf scriptinizi kurmak için host domain kurdum saatlerce günlerce kontrol ediyorum belki cevap vermiştir diye yok kafayı yicem başka biri yokmu yardım edebilecek bana ?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
3
483
85
u bilmiyorum maalesef
hocam 1 hafta oldu halen bekliyorum bir cevap verseniz sevinicem özel msj atıcam dicem kabul etmiyorsunuz sırf scriptinizi kurmak için host domain kurdum saatlerce günlerce kontrol ediyorum belki cevap vermiştir diye yok kafayı yicem başka biri yokmu yardım edebilecek bana ?

Her günümüzü burada geçirmiyoruz işte ben burada hatayı değil scripti kurmayı anlattım eğer verilen hatalardan anlamış olsaydım onlarında hepsini yazardım ancak alternatif olan hatların çözümünü diğer konumda yazdım size gelen hata hostingin desteklemesinden de kaynaklanabilir başka şeydende
Buradan yazarak araştırabilirsin ;
https://www.google.com.tr/search?q=....69i57j0l4.10752j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Hocam verdiginiz site orda kaldin girmedigim sitenin s harfi bile kalmadki hatayi cözemiyoeum müsait olunca yardim edermisiniz gerekirse ftp bilgilerini falan vereyim

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
üzülerek belirtiyorum; SCRİPT LOGLU ARKADAŞLAR. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Scripti editleyen arkadaş editten sonra ioncube şifrelemesi ile kodları gizleyince bizde haliyle göremiyoruz loglu olup olmadığını. Nasıl farkettin diyecek olursanız şu şekilde; sıfır takipçili olarak kendi açtığım bot hesapları scripte ekledim. hiç kimseye takipçi gönderme işlemi yapmadım. 2 3 hafta içinde tekrar hesaplara baktım. hesapların 200 civarı kullanıcı takip ettiğini gördüm. takip edilen kullanıcı sayısı aynı olduğu için anlaşılıyo scriptin loglu olduğu. Siteme günlük 100 kişi giriyor. ertesi gün bir bakıyorum bütün userlar patlamış. o yüzden KESİNLİKLE KULLANMAMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
3
483
85
u bilmiyorum maalesef
üzülerek belirtiyorum; SCRİPT LOGLU ARKADAŞLAR. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Scripti editleyen arkadaş editten sonra ioncube şifrelemesi ile kodları gizleyince bizde haliyle göremiyoruz loglu olup olmadığını. Nasıl farkettin diyecek olursanız şu şekilde; sıfır takipçili olarak kendi açtığım bot hesapları scripte ekledim. hiç kimseye takipçi gönderme işlemi yapmadım. 2 3 hafta içinde tekrar hesaplara baktım. hesapların 200 civarı kullanıcı takip ettiğini gördüm. takip edilen kullanıcı sayısı aynı olduğu için anlaşılıyo scriptin loglu olduğu. Siteme günlük 100 kişi giriyor. ertesi gün bir bakıyorum bütün userlar patlamış. o yüzden KESİNLİKLE KULLANMAMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.

Gülümseyerek belirtiyorum;
Script üzerinde bir loga kesinlikle rastlamadım script daha önce Ar-Ge tarafından incelenmişti.
Bot hesapların başkalarını takip etmesi normal admin yapsanız bile usable sorgusuna 0 değeri vermediğiniz sürece hesabınız hala diğer hesapları takip edicektir.
CronJoblar çalıştığı süre içerisinde de hala devam edicektir user patlaması gibi olaylar.
Sizin düşünceniz tabi ona diyecek bir sözüm yok ancak şifrelenmiş dosyayı bana atarsanız sevinirim çünkü paneli deneme amaçlı bende kurdum bu videoyu çekerken hala panelim duruyor hiçbir sıkıntısını görmedim kendi hesaplarım da içerisinde dahil.

Zebelced2

Yeni üye
15 Haz 2009
6
0
https://i.hizliresim.com/POBp0d.png

hocam öncelikle merhabalar, çok fazla anlamasamda birşeyler yapmaya çalışıyorum. bende yukarıdaki hatayı veriyor. ayrıca bazen bu sorun ara sıra oluyor 2 gündür kurmaya çalışıyorum fakat pek bir ilerleme kaydemedim. Ayrıca index gelmiyor configleri hatasız yapmama rağmen. cpanelden yapıyorum . eğer imkanın varsa tw den veyahut öm den yardım edebilir misin ?

Zebelced2

Yeni üye
15 Haz 2009
6
0
hocam tekrardan merhabalar, bu arada eline emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş da benim scriptte mesela loginde doğru yazıyorum id pass ı , şifre yanlış diyor f5 çekiyorum giriyor :D değişik olmuş biraz bi kaç yerde hata var mesela admin panelinde ayarları kaydet dedikten sonra sayfa boş so lüstte http://clash.website/admin/settings yazıyor .... bunun bana cevabını nasıl onarabileceğimi söylermisiniz ?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
3
483
85
u bilmiyorum maalesef
https://i.hizliresim.com/POBp0d.png

hocam öncelikle merhabalar, çok fazla anlamasamda birşeyler yapmaya çalışıyorum. bende yukarıdaki hatayı veriyor. ayrıca bazen bu sorun ara sıra oluyor 2 gündür kurmaya çalışıyorum fakat pek bir ilerleme kaydemedim. Ayrıca index gelmiyor configleri hatasız yapmama rağmen. cpanelden yapıyorum . eğer imkanın varsa tw den veyahut öm den yardım edebilir misin ?
Gelen hata cpanelinizden kaynaklı bir hata.
admin paneli yok ?:confused:
videoda gösterdim.
hocam tekrardan merhabalar, bu arada eline emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş da benim scriptte mesela loginde doğru yazıyorum id pass ı , şifre yanlış diyor f5 çekiyorum giriyor :D değişik olmuş biraz bi kaç yerde hata var mesela admin panelinde ayarları kaydet dedikten sonra sayfa boş so lüstte Admin Girişi | instagram takipçi hilesi yazıyor .... bunun bana cevabını nasıl onarabileceğimi söylermisiniz ?

Kurduğunuz panel benim paylaştığım panel değil.

8gfan

Üye
15 Kas 2009
92
0
İstanbul
Hocam free hosta kurdum fakat girişte sorun var free olduğu için mi acaba ö.m dan bilien birisi var ise o da yardımcı olabilir mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.