L-Hack Termux nasıl çalışır?

Homax

Üye
9 Ocak 2023
64
16
Merhabalar. Ben Termux ile çalışan çok basit bir kod yazdım ve github kütüphanemde paylaşdım. Kodun içerisinde random sosyal medya hesapları veriyor ve bunların hepsi çalışıyor. Bazen fake hesaba ihtiyac duyarız. Kod şu anda çalışmıyor hala beta sürümünde. Eğer çaldığınız hesablar varsa kullanıcı adını ve şifresini yazarsanız, koda eklerim. Biliyorum basit bir tool ama çok kullanışlı ola bilir, lütfen geliştirmeme yardımcı olun.
Github

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,165
6
907
Photoshop 🔥
Merhabalar. Ben Termux ile çalışan çok basit bir kod yazdım ve github kütüphanemde paylaşdım. Kodun içerisinde random sosyal medya hesapları veriyor ve bunların hepsi çalışıyor. Bazen fake hesaba ihtiyac duyarız. Kod şu anda çalışmıyor hala beta sürümünde. Eğer çaldığınız hesablar varsa kullanıcı adını ve şifresini yazarsanız, koda eklerim. Biliyorum basit bir tool ama çok kullanışlı ola bilir, lütfen geliştirmeme yardımcı olun.
Github: GitHub - Homax-Luman/L-Homax: Bu projede, rastgele kullanıcı adları ve şifreleri sağlayan bir kod paylaşıyorum. Kod, her seferinde çalıştırıldığında farklı kullanıcı adları ve şifreler üretir. Yeni güncellemeler gelicektir.
Elinize Sağlık.

00gündüz00

Yeni üye
11 Tem 2023
38
9
Github
bende reklam cıktıgımda cok fake hesap vardı ama bu termux konusunda bana yardımcı olur musunuz bnde fake hesap konusunbda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.