****l Muzik Dinleyen Var mi ?

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
36
Başka m etal grubu mu yoksa Marilyn Manson'ın diğer parçaları mı?.....

4 Mar 2012
78
0
Ha ha ha Çok komıksın metinmercan

kobra1758 ya MM de olur ama baska grubların populer parcasını önerirsen ıyı olur ben yenı basladım ****l muzıge fazla bı grub bılmıyorum yanı senın en cok sevdıgın grubların parcalarını önerır sen ıyı olur orn vermek gerekırse ( Nirvana , Slipknot , İn Flames , Avenged Sevenflod , Iron Madian , ****llıca COB , BOD , Slayer, Burzum , vb ...) Grubların en cok sevılen populer sarkısını önerır msın

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
36
Marilyn Manson:
Sweet Dreams
The Beautiful People
Antichrist Superstar
Tained Love
Celldweller:

Frozen
Own Little World
Eon
Shapeshifter
Switchback
Goodbye
Static-X:
Skinnyman
Linkin Park:
Numb
Deftones:
My own summer(shove it)
Megadeth:
A tout le monde
She wolf
Moby:
Lift me up
Scorpions:
Rock you like a hurricane

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.