Labirent Kurtulma Oyunu (LKO)

ReTLeS

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
495
0
28
Sidney
Labirent

kxwx.png

c7ll.png

ixp8.png

wfof.png

Arkadaşlar 10 dk önce aklıma gelen bir projeden bahsedeyim. Oyun 1 bölümden oluşuyor zaman ayarlı labirentten en erken çıkan oyunun galibi oluyor. Oyunu geliştirmeye açık olarak tutuyorum. Şuan bir link vermeyeceğim ama aklınıza gelen şeyler varsa görüşlerinizi alayım. Coder arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim eğer tek bolumden oluşacaksa atıyorum her 5 saniyede bir labirent duvarlarından biri yer değiştirerek çıkışa ulaştırmayı zorlaştırsın

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
bence full duvar yapma degisik seyler ekle mesela ortaya bi havuz koy duvarlar üzerine ipucu koy gibi :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
bide kesinlikle oyunu kaydetme koy :Dyani kaydetmeden her seferinde yeni baslatma sikar insani :)

centilmen50

Katılımcı Üye
sürekli dolaş dolaş nereye kadar :D mesela fazla zorlamaman için bazı yerlere box collider koyarsın trigger olarak içine girdiğinde texture ekranda belirir 2 saniye sonra kaybolur korkunç resimler falan koyarak oyuna heyecan katabilirsin veya uğraşmak istersen slenderman tarzı birşey koyarsın adam bizi takip eder yakalandığımızda oyun biter yakalanmadan labirenti geçen oyun galibi olur ama o labirent bu tür bi oyun için çok büyük save olayı koyman gerekir bu kadar büyük olucaksa şimdiden kolay gelsin takıldığın yer olursa yardımcı olurum

ReTLeS

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
495
0
28
Sidney
sürekli dolaş dolaş nereye kadar :D mesela fazla zorlamaman için bazı yerlere box collider koyarsın trigger olarak içine girdiğinde texture ekranda belirir 2 saniye sonra kaybolur korkunç resimler falan koyarak oyuna heyecan katabilirsin veya uğraşmak istersen slenderman tarzı birşey koyarsın adam bizi takip eder yakalandığımızda oyun biter yakalanmadan labirenti geçen oyun galibi olur ama o labirent bu tür bi oyun için çok büyük save olayı koyman gerekir bu kadar büyük olucaksa şimdiden kolay gelsin takıldığın yer olursa yardımcı olurum

saolasın hocam güzel fikir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.