Lamerlere Hücum.. "SiberPower.Org Hacked" / / Hacked By CorsaiR

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
arkadaslar bana flash banner lazım flash mıx 2004 diye macronun programı var ama nasıl yapacamı bılmıyorum banner sole yazılacak ruhvesinirhastaliklari yazılacak buyuk harflerle arkadaslar rıca etsem bana yaıp gonderırmısınız bı hemsıreye yardım edıyorum ama flash bılmıyorum:Dd

CorsaiR

Emektar
27 Ara 2005
1,228
18
Çekirdekten
ii basmışız lamerlere.. kuyruk acıları hala geçmemiş anlaşılan!!

O lamerliinle bırak thtye basmayı üye olmayı bile beceremezsin :D

siyahkurt

Üye
3 May 2007
108
0
Helal ve adam kendini hacker sanıyo heralde Sitesini hackletmiş buraya gelmiş laf atıyo

:diabloT-Ghost:diablo

Son düzenleme:

ALCOPON

Yeni üye
17 Tem 2008
28
0
CorsaiR ABİ LUTFEN YENILEREDE YARDIMCI OLUN YARDIM İSTİYORUM HİC KIMSE İLGİLENMIYO BEN HERSEYİ DENEDIM AAMA TEK BASIMA KALKAMIYORUM ALTINDAN LUTFEN BİR YOL GOSTERICI LAZIM BEN OGRETIRIM DİYENLER BENLE İLETİŞİME GECSIN LUTFENN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.