Lan ağıyla nasıl oyun oynarım?

Poyralljack

Yeni üye
1 Eki 2019
27
0
Lord of the rings conquest oynayacaz arkadaşlarla fakat hamachi açtım ağa arkadaşlar geldi fakat oyuna girdiğimde lan da gözükmüyor bilen yardım edebilir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Poyralljack

Yeni üye
1 Eki 2019
27
0
Cevap: Lan ağıyla oyun oynama

Bunu beceremem ben ya hamachi progamer tunngle falan denedim fakat bir türlü beceremedim mesela hamachiyle oyuna girdiğimde lan da gözükmüyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.