laptop alıcam karşılaştırmada yardım gerek

5 Ocak 2013
86
0
evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi laptop alıcam ve iki model arasında kaldım şimdi özelliklerine bir bakalım modellerin
1-Monster ABRA A5 v6.2.1
i7-6700hq
gtx 950m 4gb gddr5
240gb ssd+500gb hdd(7200 rpm)
ve özelleştirme ile alacak olduğumdan orijinalindeki 8gb rami 16gb yapıcam
Abra A5 V6.2.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

2-Dell Inspiron Gaming 7559
i7-6700hq
gtx960m 4gb gddr5
1tb hdd(5400 rpm)+8gb sshd
16gb ram
Dell Inspiron Gaming 7559 Intel Core İ7 6700HQ 2.6Ghz/3.5Ghz Fiyatı

linklerden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz arasında kalmamın sebebi dell in ekran kartı iyi ancak ssd si yok ve hdd si 5400rpm sizce hangisini tercih etmeliyim ssd mi gpu mu ? Hangisinin farkı daha çok hissedilir.Yazılım mühendisliği okuyacam bu yıl onuda dikkate alırsanız sevinirim.

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
ben 2 tercihi yaparım ama monster pc çok iyidir bitek marka diye bakma suanki oyunların yeni olarak 8 gb artık ram istiyo isticek yani 16 daha mantıklı ekran kartına bakarsakta biri gtx950 digeri 960m yani oyunları bide full çözünürlükle rahat bi fps akışında oynamak istiyosanda gtx960m digerinin eline veriyor testleride var bi tık onde yani ondan ben 2 seçenek derim herşeyi göz önünde bulundurcaksak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.