Laptop alıcam yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
Yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum bu konuda gerçekten bilgili birisi varsa lütfen yardımcı olabilirmi

Şu ana kadar pc de performans açısından önemli en unsur ram sanıyodum fakat işletim sisteminde yatıyomuş galiba olay , ve gerçekten hiç anlamıyorum işletim sistemlerinden 700-800 civarı bi bütcem var ve hem ucuz hem kaliteli laptop markası olarak asus önerdi çoğu kişi , bütçeme göre alacagım en iyi işletim sistemli ve ramı yuksek performanslı bi laptop nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
:)

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
işletiim sistemi en düşük olarka i3 işlemçi al i3 işlemçinin altında alma suan söylediklerin senın bütcene göre 2gbram 1gb ekran kartı
yani
i3 işlemçici
1gb ekran kartı
2gb ram
hardiski 160 gb aşagı olmasın
belki söylediklerim senın söyledigin fiyatı geçe bilir ama suanda bu özelliklerden aşagı bilgisayar alırsan zarar a girersin bence bitane al saglam al derim.

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
işletiim sistemi en düşük olarka i3 işlemçi al i3 işlemçinin altında alma suan söylediklerin senın bütcene göre 2gbram 1gb ekran kartı
yani
i3 işlemçici
1gb ekran kartı
2gb ram
hardiski 160 gb aşagı olmasın
belki söylediklerim senın söyledigin fiyatı geçe bilir ama suanda bu özelliklerden aşagı bilgisayar alırsan zarar a girersin bence bitane al saglam al derim.

Ben Buradaki bilgisayarı almaya karar verdim , sizce almalımıyım ?

Edit: Birde sağlayabilecegim en yuksek oyun performansı istiyorum laptopbumda.

Son düzenleme:

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
Acer fazla bilmem ama hp Asus Toshiba bu bilgisayar markaları üstüne bilgisar tanımam.
bütcen biraz az gibi biraz daha yüksek olsa süper pc alırsın bitane al saglam bişi al herzaman bunu söylerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.