Laptop Almak İstiyorum Yardım Edermisiniz?

TheeCaspeR

Yeni üye
14 Tem 2013
41
0
Merhaba Arkadaşlar Yeni Laptop Alıcam Ama Sizlerden Yardım Almak İstiyorum.
Fiyat Aralığı:1000 TL - 1300 TL

Marka:Farketmez

RAM:4 GB

Ekran Kartı: 2 GB

İşlemci Hızı: 2.5 GHz

İşlemci: İntel

İşlemci Ailesi: İntel i5

Benim Düşüncem Böyle Bişey Sizlerdende Bekliyorum Arkadaşlar.Hayırlı Bayramlar.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
kardeşim kesinlikle asus almalısın.dediğin kriterlerde olanını bilmiyorum ama asus dışına çıkma derim.ha bide bir arkadaş var toshiba da olabilir diyor kesinlikle toshiba alma derim.aldım ben bi tane elimde patladı.içinede hiçbir oyun yok ne yok hafıza bomboş tam 4 kez çöktü.BİR TEŞEKKÜRÜ HAKETTİM SANIRIM :) TEŞEKKÜR EDERSEN MEMNUN OLURUM

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
benim arkadaşım almışı lg di herhalde ama indirim kartıyla almışlardı

8gb ram
4gb ekran kartı (128bit)
daha birçok özelliği vardı benim massüstü bilgisayarımda kasan oyunları o çok rahatlıkla oynuypor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.