(laptop) almayı düşünüyorumda fakat çok kararsız kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

***_AsLAn_***

Yeni üye
12 Şub 2009
25
0
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özürdilerim en uygun yer burası geldi bana ben notebook (laptop) almayı düşünüyorumda fakat çok kararsız kaldım asus m50s ve asus m51sn arasında kaldım sizce hangisini almalıyım hangisi daha iyi sizce ? Aslında toshıba a300 15d alacaktım fakat üretimden kalkmış bu yüzden bu iki model arasında kaldım lütfen yardım edin yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler saygılarımla..

Benim istediğim laptop şu linkteki notebook fakat sizlerin yorumlarına göre karar vericem !

https://tik.lat/2p42W

_______
EDİT:Konu başlığı kurallara uygun olmadığı için değiştirilmiştir.

Bölüm Sorumlusu

Son düzenleme:

***_AsLAn_***

Yeni üye
12 Şub 2009
25
0
Bu sitede hiç mi asus notebook kullanan yada notebook üzerine bilgisi olan hiç mi yok be kardeşim bi ben mi notebook kullanıyorum koskoca forumda yorum yazacak biri yokmu ?

Son düzenleme:

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Söyledikelerıne dikkat et.sitede senı bilgi için boğucak kadar bilgili arkadaşlar var.kımseye zorla mesaj yazdıramassın.bölüm kurallarını tekrar okumanı tafsiye ederim.iyi forumlar.

***_AsLAn_***

Yeni üye
12 Şub 2009
25
0
Sana gelince ağitcan bilgiye boğacak adamların varsa boğsunlar bu sitede bilgi verme amaçla bulunuyorlarsa üyelerine bilgilerini göstersinler ;)

Son düzenleme:

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
bak abicim bilgisi olan gelir konuya yorum yapar.senın yaptığın bencillik.ayrıca adamlarım yok,kardeşlerım var umarım anlamışsındır.konu dağılmasın.bilgisi olan yazsın,yazmak istemeyen geçsin

***_AsLAn_***

Yeni üye
12 Şub 2009
25
0
Bende bişey demiyorum ağitcan kardeşim acil yardıma ihtiyacım var ondan dolayı yazdım ayrıca ben THT ailesine laf atmadım sadece hiç kimsenin mi bu asus hakkında bilgisi yok onu demek istedim neyse yinede saolun anlaşılan burada bana yardımcı olabilecek kimse yok yinede herkeze teşekkürler iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.