Laptop Aşırı Isınması

Royko

Yeni üye
11 Şub 2015
33
0
SystemWOW64
Laptopla GTA 5 oynuyorum aşırı ısınıyor ısınması bnm için problem deil ama sisteme bi zarar verirmi. Oynarken bileşenlerin ısı seviyesi resimdeki gibi oluyor.

Dark Shadow

Uzman üye
23 Mar 2012
1,385
0
Gayet Normal Gta5 Gibi Yüksek Performanslı Bir Oyun Tabiki Zararı Vardır En Çokta İşlemcine Soğutucu Kullan Ancak Parana Kıy Kaliteli Bir Soğutucu Al.

kimmbubatuhan

Katılımcı Üye
20 Eki 2014
395
0
Zararı var Anakart'ı yakabilirsin.

Bunun için;

-İyi güvendiğin bir bilgisayarcıya ***ürüp laptupun macunlarını yenile. (önemli)
-Laptop soğutucuları onlardan kullan.(soĞutmaktan çok hava döngüsünü sağlarlar fakat işe yarar)
-Gta5 oynarken başka bir programı çalıştırma.

İyi Forumlar..

trustycome

Üye
31 Eki 2015
136
0
Merhabalar,

Öncelikle bir bilgisayarcıya gidip fanını temizletmeni öneririm. Macunlama yapıyorlar. En fazla 30 TL felan ama gerçekten iyi. Eğer yaptırmazsan ileride bilgisayarın sıkıntısı ile baş başa kalabilirsin. O yüzden en başta yapacağın iş budur. Daha sonra bir soğutucu almanı tavsiye ederim. Macunlama ile fan toplam 60 - 70 tutar.

Saygılarımı sunarım. İyi forumlar.

Royko

Yeni üye
11 Şub 2015
33
0
SystemWOW64
Bilgisayarcıya gitmeye gerek yok hepsini kendim yaparım zaten yapıcamda soğutucu işinide düşünüyorum böle işe yarar bişey arıyorum.
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.