Laptop aygıt tanımama sorunu nasıl çözülür?

yonesuo

Yeni üye
5 Eki 2022
46
8
Merhaba arkadaşlar benim laptopumda klavye ve mouse birden gitti tanımıyor klavye ve mouseum çalışıyor sıkıntı yok ama benim laptop tanımıyor mouse ışığı 2 sn yanıyor sonra sönüyor acil yardım pls internette çözümlere baktım buraya girin falan diyor klavyeyle mouse çalışmadıktan sonra nasıl yapayım touchpadimde bozuk :D yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
Merhaba arkadaşlar benim laptopumda klavye ve mouse birden gitti tanımıyor klavye ve mouseum çalışıyor sıkıntı yok ama benim laptop tanımıyor mouse ışığı 2 sn yanıyor sonra sönüyor acil yardım pls internette çözümlere baktım buraya girin falan diyor klavyeyle mouse çalışmadıktan sonra nasıl yapayım touchpadimde bozuk :D yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Laptopun Ayaralarindan baka bilirsin he bide laptopun giris yerinde bir problem ola bilir ustaya goture bilirsin :)

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Aygıt yöneticisini açıp çalışmayanları kaldırıp bilgisayarı 5 dk kapalı tut ondan sonra onarım başlatabilir kendisi yeniden yüklüyor.
Touchpad çalışmadan nasıl yaparsın bilmiyorum ama :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.