Laptop da D yok neden ?

25 Ara 2010
175
0
Arkadaşlar laptobumu 2 sene önce almıştım (Sony vaio) 4GB RAM - 2GB Ekran kartı var ama bilgisayara girince 'Yerel Disk C:' de 290 gb toplam alan var ve D yok. D nerde??

Bu normalmi 4gb ram olan pc nini 290 gb hdd simi olur ya :O

Crue*

Uzman üye
6 Şub 2012
1,120
0
Yanmayla alakası yok sacma sapan yorumlar yazmayin.
D gözükmüyorsa kendin ekliceksin.
Bilgisayarım>>Sağ Tuş>>Yönet>>Disk Yöntemi>> Orda diskler var sonra ordan eklersin sağ tuşla biraz uğraş yaparsin yapamazsan tw gonder yardim etmeye çalısırim

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Yanmayla alakası yok sacma sapan yorumlar yazmayin.
D gözükmüyorsa kendin ekliceksin.
Bilgisayarım>>Sağ Tuş>>Yönet>>Disk Yöntemi>> Orda diskler var sonra ordan eklersin sağ tuşla biraz uğraş yaparsin yapamazsan tw gonder yardim etmeye çalısırim

İnternetten de biraz baktım daha önceden olanlar yani formattan önce olanlar için geçerli galiba sizin dediğiniz...Bu arada hocam yanmayla hiç alakası yok.

Son düzenleme:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Arkadaşlar laptobumu 2 sene önce almıştım (Sony vaio) 4GB RAM - 2GB Ekran kartı var ama bilgisayara girince 'Yerel Disk C:' de 290 gb toplam alan var ve D yok. D nerde??

Bu normalmi 4gb ram olan pc nini 290 gb hdd simi olur ya :O

Dostum sen bilgisayarı alırken kuran adamlar demekki d yi açmamış yani diski 2 ye bölmemiş ;) sıkıntı deeğil istersen format at diski 2 ye böl ;)

RoMPaF

Üye
9 Şub 2011
127
0
Ordu
şimdi ramla 290 gb dedigin harddiskin alakası yoktur ram farklı bir olay harddisk farklı bir olay işlemci cart curt harddiskin boyutunu pc acarak model marka yada kac gb yazıyorsa oradan anlarsın şimdi d yok ise format atılırken c ve d yi silerden komple bütün dosyaları tekrar oluşturuyorsun ve kendi isteğine göre ayarlıyorsun yukarıda okuyorumda harddiskin belli bir bölümü silinmiş demiş arkadaşlar şimdi bilgesayar bilginiz yoksa yada bu konu ile ilgili bilginiz yoksa neden yazi yazıyorsunuzki anlamıyorum :) ayriyetten harddisk 300 gb olsun sen 250 gblik 200 gblik c ac 50 gb 100 gb boş yazar zaten orda ileri dersen kuruluma devam edersen zaten o gbler boşa gider tekrar format atana dek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.