LapTop Driver Hakkında (Yardım)

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
LapTop Driver Hakkında (Çözüldü)

Arkadaşlar konu yanlış yerde ise özür dilerim benim sizden bi isteğim var, yardımcı olursanız sevinirim.

Laptop'umun sıkıntısı ise format atmaktan korkuyorum Driver CD'si yok malesef nerden bulacağıma dair hiç bir bilgimde yok birde bilgisayara Rusça format atılmış ve Türkçe dil desteği var yani yarı Rus yarı Türk bir bilgisayarım var.​

Yani isteklerim ise:

- Windows XP veya Windows 7 Format
- Driver

Bilgisayarımın markası Fujitsu.​

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
C içersinde driverlar var demisti bi arkadas bi bak istersen :) Ha ben bakmamistim direk basmistim formati zaten çogu driveri driverscannerlar buluyor sadece bazi FN ler çalismiyor mesela FN+F2 yapinca ekranin parlaklik ayari ama çalismiyor ayarlardan değistirmen gerekiyor gibi :) Ama ses açma kapama özelligide çalisiyor yani her sey ayni olmuyor ama çogu çalisiyor :) Birde laptop firmasindanda driverleri indirebilirsin

BuqRa038

Üye
1 Haz 2013
89
0
İzmir
C içersinde driverlar var demisti bi arkadas bi bak istersen :) Ha ben bakmamistim direk basmistim formati zaten çogu driveri driverscannerlar buluyor sadece bazi FN ler çalismiyor mesela FN+F2 yapinca ekranin parlaklik ayari ama çalismiyor ayarlardan değistirmen gerekiyor gibi :) Ama ses açma kapama özelligide çalisiyor yani her sey ayni olmuyor ama çogu çalisiyor :) Birde laptop firmasindanda driverleri indirebilirsin

Laptop firması (çok iyi bir fikir :) ), çok teşekkürler verdiğin bilgiler için eline sağlık.

driver pack solution indir formattan sonra internete bağlanırsa sorun yok ama bağlanmazz diyosan driver pack solution işini halleder :)

Teşekkür ederim şimdiden indiriyim ben ardından da XP'ye çeviriyim W7'yi :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.