laptop fanından ses gelmesi

NegativeBoy

Katılımcı Üye
13 Tem 2013
757
0
arkadaşlar bugün laptopum çantasındayken metroda merdivenlerde düştü.şuan aşırı ses çıkartarak çalışıyor..fanı kırılmış veya hasar görmüş olabilir mi ? bunu nasıl anlıyabilirim ?

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
ufacık bir mesafeden çanta içinde düşmeyle görebilir mi

garantisi varsa garantiye yolayın,yoksa teknik servis yolu gözüktü yalnız onarım yapılırken pc paşında durmanızı tavsiye ederim,zeki servisler bazen sağlam parcaları eskisiyle değiştiriyor çünkü,birde fazla masraf çıkmaması adına sorunu yerinde görün ona göre tamir edittirip ettirmemek size kalmış olsun başka servislere de gösterin onlar nediyecekler fiyat tamir vs

NegativeBoy

Katılımcı Üye
13 Tem 2013
757
0
garantisi varsa garantiye yolayın,yoksa teknik servis yolu gözüktü yalnız onarım yapılırken pc paşında durmanızı tavsiye ederim,zeki servisler bazen sağlam parcaları eskisiyle değiştiriyor çünkü,birde fazla masraf çıkmaması adına sorunu yerinde görün ona göre tamir edittirip ettirmemek size kalmış olsun başka servislere de gösterin onlar nediyecekler fiyat tamir vs

tanıdık geçen ay 300 tlye fan taktı fanı kırılmıştı şimdi fan çalışıyor ama ses yapıyor arada susuyor

tolgabatur3535

Yeni üye
8 Ocak 2017
25
0
Sivas
Arkadaşlar 300 tl ye fan,mı olur ya en babası büyük 17.3 inç lik cihazlarda bile 125 tl,dir
Marka model verin hemen fiyat vereyim size arzu eden olursa kargo ilede adresine gönderirim.
Bu nedir ya 300 tl valla şaşırdım, o kadar cihazn fanı değiştirip tamir yaptım ben o kadar para istemedim müşteriden..

dj_sansür

Katılımcı Üye
3 Eyl 2008
485
0
laptobun altındaki tüm vidaları söküm kabı çıkarıp bakabilirsin hiç anlamıyorsan elleme garantisi varsada bozulmasın hem.Bide fanın çok hızlı çalışıp ses çıkartması fanın kırıldıgı anlamına gelmez parçalırın darbeden sonra çok ısınınca aşırı çalışmadan kaynaklı olabilir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.