Laptop fiyatları ülkeler arası fark edermi...

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
Laptop alıcam önerisi olan ...

Arkadaşlar yeni bir laptop alıcam

özellikler iyi olmalı

fiyat : 1000 tl ve altı olmalı...

önerileriniz nelerdir...?

Son düzenleme:

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
acer almanı öneririm fiyat ve performans oratnsıı olukca uygun ben masa sütü kullnıyorum halen 22" lik koca montirüm vazgecemedim de :D ama arkdaşlarım acer kullnıyor laptop olark ve oldukçada menunlar ben de sana ACER V3-571G ü öneririm İ5 işlemci 8gb ddr3 ram gibi olduça iyi özllklere sahip fiyat aralığıda 1,300 - 1,500 arası genel olark

Burdan da bakabilrsin :RpS_thumbup:

VATAN COMPUTER - ACER - V3-571G CORE İ5 3210M-2.50GHZ-8GB DDR3-500GB-15.6"-DVDRW-2GB GT630M-WIN8 - Notebook

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.