Laptop formatlama soru?

csn_plus

Üye
3 Tem 2009
178
0
Merhaba arkadaşlar
Windows 10 yüklü acer aspire 5 laptopuma Windows 7 yüklemek istiyorum.
Bazı arkadaşlar Win 7 yüklenmez hata verir dediler bu doğru mu?
Laptopuma win7 yükleyebilirmiyim? Bir hata olmadan bir bilgisi olan varmı?
Flaş bellekten yükleyeceğim. Daha önce masa üstü pclere yükledik

csn_plus

Üye
3 Tem 2009
178
0
csn_plus

normalde bi sorun cıkmaz ama 1000 de 1 ihtimal driver uyuşmazlıgı hatası cıkar ve onuda driver pack solutıon programı ıle kurabılırsınız. win7 ultımate onerırım

Zaten iso dosyasi all in one. Ama deneyecegim olmazsa yeniden win 10 yapmaya çalışıcam.
Win10 kurmadım şimdiye kadar :mutlu inş bi sıkıntı çıkmaz.
7 daha hızlı çalışır diye umut ediyorum

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Eğer sistemin iyise Win10 Win7 den daha hızlı eğer sistemin kötüse Win7 Win10 daha iyi bunlara dikkat et yani 8 gb rama Win7 kurarsan Win10 daha yavaş calışır bide sorunsuz kurulur merak etme

csn_plus

Üye
3 Tem 2009
178
0
driver pack solutıon programini denemek icin yukledim eksik driverlar var diye cikardi. All update yaptim simdi ses ve klavye calismiyor. usbden baska klavye ile yaziyorum :mahcup :mahcup

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.