Laptop Hdd yuvası hakkında

AhmeTHT

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
405
2
Herkese hayırlı akşamlar dostlarım. Yakınlarda laptop almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bir nokta var. Almak istediğim laptop'un 2 farklı modeli var. Birincisi 256gb Ssd+ 1tb Hdd ve ikincisi ise 512 gb ssd'li olan modeli. Şimdi ben 512 gb ssd li modeli ve yanında 2.5" hdd alsam hdd siz olan laptop modeline haticen aldığım hdd'yi takabilir miyim?
Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur.. Sağlıcakla kalın , Allah'a emanet olun.

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
1
10
:C / Adobe
Merhabalar değerli üyemiz SSD haricinde HDD takımı CD okuyucu yataklarına göre kutular oluyor CD okuyucunu çıkarıp yerine haricî hard disk kullana bilirsin.
İyi Forumlar

26 Haz 2016
2,819
3
598
Merhabalar değerli üyemiz SSD haricinde HDD takımı CD okuyucu yataklarına göre kutular oluyor CD okuyucunu çıkarıp yerine haricî hard disk kullana bilirsin.
İyi Forumlar

Bu linkteki ürünü kullanabilirsin. Şahsen şu an onu kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok. ssd'yi hdd yerine taktım. çıkan hdd de DVD yuvasına bu cihazla taktım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.