Laptop içini açtım

Violance

Üye
8 Ocak 2017
93
0
Hiçlik
Selam arkadaşlar geçenlerde bilgisayarımın harddiskini bozmuştum şimdi eski laptopumdan harddiski söktüm ve bilgisayarıma taktım fakat alt taraftaki koruyucu kapak kapanmıyorum açık olarak açarsam sorun olurmu acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

RedDagger

Yeni üye
23 Mar 2018
16
0
hava giriş çıkışında sorunlar olabilir bende buna katılıyorum açıkçası çünkü kasayı normalde bildiğim kadarıyla hava giriş çıkışları için tasarlarlar sen bunu kullanmadığında Hava sirkülasyonu sıkıntı olabilir

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,579
769
hava giriş çıkışında sorunlar olabilir bende buna katılıyorum açıkçası çünkü kasayı normalde bildiğim kadarıyla hava giriş çıkışları için tasarlarlar sen bunu kullanmadığında Hava sirkülasyonu sıkıntı olabilir

hiç birşey yapmaz hava bizim arkadaş lektobun alt kasasının her yerini matkapla delmisti yaz aylarında hava çıksını alttıarak performas almak için kaç sene öyle kuulandı bildiğim kaç kişi kasanın kağağını açık tutuyordu adamı boşuna korkutmayın

RedDagger

Yeni üye
23 Mar 2018
16
0
Yanlış Anlaşılmasın ben asla biliyorum demedim bildiğim kadarıyla dedim. Ayrıca Ben Kendi Leptobumda Kasayı Söktüğümde Leptopın Kapanması Üzerine Vatan Biligsayara Danıştım Onlarda Bana Havayı Altan Aldığını Benim Orayı Lepotopun Kapağını Söktüğüm İçin Engellediğimi Söyledi Ben Buna Dayanarak Söyledim Yanlışta Biliyor Olabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.