Laptop işlemci

8 Eyl 2016
134
0
İzmir
Merhabalar bir şey sormak istiyorum.Laptopum günlük işer için biraz ağırlaşmaya başladı ve ben de işlemcisini değiştirmek istiyorum ama değişebilir mi? Ya da sokete uygun,anakartına uygun işlemci bulabilir miyim? Bunları merak ediyorum
İşlemci: Celeron N3050
Package: Socket 1170 BGA
Anakart: HP 80C5

Not:Şuanlık laptopu değiştirebilecek bütçem yok ve amacım oyun oynamak falan değil sadece yt netflix chrome gibi platformlarda kasmasını engellemek kıbrısta okuduğum için istesem de oyun oynayamam ve sık seyehat ettiğim için masaüstünü taşıyamam

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia
İşlemciden yana bi sorun olduğunu sanmıyorum. İşlemci için test programları indirin ve ısı , performans değerlerine göz gezdirin. Bilgisayarın herhangi bir parçası zarar görmüş olabilir. Testler sonucu hareket etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.