Laptop Kamera Ters Gösterme

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
Asus leptopum var kamera ters gösteriyor nasıl düzelir kesin çözüm lazım?
Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
247
İstanbul
Başlat > aygıt yöneticisi > görüntüleme aygıtları > sonra altta çıkan kameranıza gelip sağ tıklayın > özellikler > yukarıdan sürücüyü seçin > altta yazan sürücüye geri döne tıkla ve tamam de. Daha sonra bilgisayarı yeniden açıp kapat.

Ya da

Başlat>> Denetim Masası>> Görüntü>> Ayarlar Sekmesi>> Gelişmiş Düğmesi>> Intel(R) Extreme Graphics sekmesi (veya video kartınızın adı)>> Grafik Özellikler Düğmesi>> Rotation sekmesi >> Enable Rotation sil.

İlk birinci seçenekleri dene olmazsa ikinciyi dene.

Son düzenleme:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
asus leptopta genel sorun kamera ters gösterme, geçen arkadaşın leptopta aynıydı formattan sonra driver kurdum ters gösterdi internette başka driver kurdum el ile aygıt yöneticisinden düzeldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.