laptop kasılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
arkadaşlar sistem sesleri çalışınca makina acaaip kasılıyo
mesela bir dosya açarken çıkan ses veya geri dönüşümü boşaltırken çıkan ses yada media playerde film izlerken yada okey oynarken çıkan sesler yani ses çalışınca mause imleci takılmaya başlıyor ve makina çok geç tepki verio. denetim masası ses denetiminden sessiz modu seçtiğim zaman makina eskisi gibi hiç takılmadan çalışıyor
bu sorunun kaynağını ve nasıl halledebileceğimi bilen varmı kaspersky la tarattım birşey çıkmadı format attım gene düzelmedi
joybook A52 laptop ati ekran artı 1gb ram benq marka

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
ilgin için teşekür ederim dostum ama bu hdd yi komple temizleme kısmını anlayamadım
ben format atarken c klasörünü tamamen sildim daha sonra tekrar biçimlendirdim acaba yaptığım bu işlem işe yaramadımı ?bu arada kullandığım xp cd si orjinal değil sp 3 de yükledim

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
format atmakla senn sandıgın gibi temizleme olmuyo yani sunu demek istiyorum fabrika ayarlarına geri döndürme gibi bisey dediğim olay bak kardesim simdi sana kendi actıgım konu ile ilgili linki verim indir kur lisans kodlarınıda verdim yanlız sunu hatırlatmak istiyorum pcde profosyonel diilsn kesinlikle kullanmanı tavsiye etmem en ufak yanlıs biseyde sistemin cöker...link: http://www.turkhackteam.net/program-bolumu/fbi-nin-super-guvenlik-programi-275368.html

bu programla tertemiz edip yeniden kur pcni bak kasılma oluyomu

kolay gelsin dostum

RaR şifresini vermeyı unutmussun bu programLarda geneLde oLur:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.