Laptop Öneri (25.000TL)

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
Merhaba arkadaşlar 25.000 TL Max olmak üzere hem oyun oyuncağım hem de günlük iş yerindeki işlerimi yapacağım ısınma sorunu olmayan bataryası gün içerisinde sorun etmeyecek bir laptop modeli arıyorum bana öneri yapacağınız bir laptop modeli var mı ?

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Merhaba arkadaşlar 25.000 TL Max olmak üzere hem oyun oyuncağım hem de günlük iş yerindeki işlerimi yapacağım ısınma sorunu olmayan bataryası gün içerisinde sorun etmeyecek bir laptop modeli arıyorum bana öneri yapacağınız bir laptop modeli var mı ?
Merhaba, Asus modelleri bu fiyata çok kolay bulunabiliyor. Bir bakmanızı öneririm. Ben kullanıyorum çok memnunum.

whyte0sec

Üye
19 Haz 2023
135
75
Usa, New York
Asus Rog strix g15

Ancak cihazın bir çok modeli var rtx3060 fiyatı 33.000tl civarında rtx3050 22.000tl bulursun. Hemde asus bilgisayar yönünde iyidir hemde o paraya göre rgb ışıklandırmalı şık ayrıcada yeterince kuvvetli bir sistemin olur. Çoğu oyundada başını fazla ağrıtmaz

Aynı modelin g16 rtx4060 aldım aynı fiyata hp victus serisi rtx4070 sistem vardı ama hp alıncak cihaz değil bana göre casperda öyle.

Casperde driver problemleri bulunuyor.

Son düzenleme:

Ms80

Üye
14 Haz 2023
140
24
?????
hocam oyun falan oynıyıcaksan 3050 ti a asla bulaşma neden diye sorarsan laptop gpu su olarak 3050 ti çok kötü performans veriyor sana tavsiyem asus un bilgisayları çok iyi rog serisi mükemmel

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
6
338
Dualboot gibi bir şey yapacaksan cevap değişir

oyun bilgiyarı olarak casper excalibur hem işini görür hem oyun oynarsın ama usb'ye ya da dualboot(bunu denemedim) linux yükleyeceksen biraz işin var haberin olsun
model vermeyecem genel olarak sitelerine bak değişebiliyorlar

Ama doğru bir karar vermek istiyorsan
mediamarka git ve onlara istediğini söyle kim bilir belki indirimdedir ucuza kapatırsın :=)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.