Laptop Önerir misiniz

goddesofcat

Katılımcı Üye
17 May 2018
661
0
İstanbul
Sen o sistemi masaüstüne 2-2.5k toplarsın monster alabilirsin istersen laptop istiyorsan fakat ısınma vs durumu olacağını sanmıyorumda garanti olsun diye 3.3k ya masaüstü topla derim sağlam oyun oynarsın render yaparken biraz sıkıntı yaşayabilirsin ona göre seçimleri yap

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0
O kadar paraya o leptop deymez aynı ücrete çok rahat daha iyilerini bulabilirsin.

Neden deymez pek donanımsal bilgim yok tek kötü yanı u seri işlemci tasarruf için dediler onu biliyorum ve önerin var mı

Sen o sistemi masaüstüne 2-2.5k toplarsın monster alabilirsin istersen laptop istiyorsan fakat ısınma vs durumu olacağını sanmıyorumda garanti olsun diye 3.3k ya masaüstü topla derim sağlam oyun oynarsın render yaparken biraz sıkıntı yaşayabilirsin ona göre seçimleri yap

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V12-1-2.html#.WxDSIb2hl-H

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V6-1-3.html#.Ww-i6b2hl-F

Sence bunlar nasıl 1 önceki konuda söylemiştin sanki ama unuttum KB bilgisayarı genelde okulda lazım olucak o yönden laptop istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw
Laptop tavsiye etmem donanım arşivi v3 serilerine vs bakabilirsin ama illa laptop istersen karışamam

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0
Laptop tavsiye etmem donanım arşivi v3 serilerine vs bakabilirsin ama illa laptop istersen karışamam

Güzel bir laptop bulamazsam sanırsam v serisinden birini alıcam fakat işte taşıma sıkıntı var yada evdeki laptop yaptırıp onu dışarda kullanıcam birde masaüstü bilgisayarlar için Smart tvli bir televizyon monitör olarak iyi kullanılır mı

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Ekran kartı daha iyi olsa almanı tavsiye ederdim.
Onun dışıdna monster var iyi marka 4000 e sağlam bir tane alabilirsin.
bide birkaç ay bekle dolar düşsün indirime girsin.

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0

1.6GHZ düşük değilmi hız açısından

Ekran kartı daha iyi olsa almanı tavsiye ederdim.
Onun dışıdna monster var iyi marka 4000 e sağlam bir tane alabilirsin.
bide birkaç ay bekle dolar düşsün indirime girsin.

4000 TL 1050 t vardı sanırsam attığım 3300 TL olan sizce nasıl ve monster karne günü tekrar indirim olucak mı

RooTAtsIz

Yeni üye
17 May 2018
41
0
Kanka bende 400 liralik laptop var sıfırı 1.000 tl gayet her isimi goruyor zaten 2gb ram olsa bile linuxu göruŕ

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0
hocam turbo ile 3.4ghz ye kadar çıkarabilirsin zaten ben şu an oc li kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok yani hız açısından kasma donma ısınma görmedim şu ana kadar.

Peki hocam dikkate alıcam önerinizi birde cihaz şarz olmazken oyunlarda çok düşük performans veriyormu yani 8250U sondaki u tasarruf oluyor benim attığım Asus ile pek fark yok gibi fiyat daha az indirimde hem ve o fiyata Abra A5 V12.1.2 15.6 almak daha mantıklı değil mi

Son düzenleme:

DDOsman

Üye
19 Ağu 2017
112
0
ÖTÜGEN
Peki hocam dikkate alıcam önerinizi birde cihaz şarz olmazken oyunlarda çok düşük performans veriyormu yani 8250U sondaki u tasarruf oluyor benim attığım Asus ile pek fark yok gibi fiyat daha az indirimde hem ve o fiyata Abra A5 V12.1.2 15.6 almak daha mantıklı değil mi

Ben genellikle şarjda kullanıyorum cihazı ama pek fark olmuyor arasında.Abra konusunda da max 3300 demiştiniz üstüne koyabilip alabilirsiniz ama şu an laptop almanızı önermem ben pek.Biraz daha bekleyin dolar düşsün daha ucuza alırsınız.Ben 3300tl vermedim şahsen.

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0
Ben genellikle şarjda kullanıyorum cihazı ama pek fark olmuyor arasında.Abra konusunda da max 3300 demiştiniz üstüne koyabilip alabilirsiniz ama şu an laptop almanızı önermem ben pek.Biraz daha bekleyin dolar düşsün daha ucuza alırsınız.Ben 3300tl vermedim şahsen.

Peki en kötü yaz tatili ortasına kadar çalışıp biraz daha eklerim ve dolar için adam şuan elindekini satıyor çok düşmesi lazım indirim olması için sanırsam ve teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.