Laptop Önerir misiniz?

mediknet

Yeni üye
24 May 2024
20
7
Selam beyler gaming laptop alcam yurt dışından Max 30k olcak şekilde öneri verirmisiniz amozon.de'den bakipta öneri sunabilirsiniz aklımda MSI gf63 4050 modeli var yada MSI thin 15 4050 sizin oneriniz nedir ?

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
838
161
Liverpool UK
Selam beyler gaming laptop alcam yurt dışından Max 30k olcak şekilde öneri verirmisiniz amozon.de'den bakipta öneri sunabilirsiniz aklımda MSI gf63 4050 modeli var yada MSI thin 15 4050 sizin oneriniz nedir ?
Bu tür konularda marka model genellikle belirtmem. Evet önemi var ama donanımın konfigürasyonunun yanında bana göre pek bir anlam ifade etmiyor. O yüzden, darboğaz yaptırmayacak şekilde alabileceğin en yüksek ekran kartının bulunduğu laptop alınmalı. Buna bakarken aynı zamanda tdp değerinin kaç W olduğuna bakman gerekir. Üreticiler taktıkları ekran kartının gücünü sınırlandırabilir. Bunu araştırıp soruşturmalısın. Örnek olsun diye diyorum, soğutma sorunu ya da aşırı düşük malzeme kalitesi gibi kronik sorunları olmadığı takdirde önemseyeceğin şeyler işlemci ve ekran kartı arasındaki uyum olmalı.

23 Eki 2023
195
54
Diz ustu istiyorsan benim kullandigim ve memnun oldugum yoga slim i7 pro var is goruyor 170-250 fps arasi aliyorum ama masaustu cok daha yuksek fps alabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.