Laptop önerisi

ThePhantom

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
394
1
Sence ?
Selam 4000-5.000 TL arası laptop önerilerinizi bekliyorum.Hem kodlama hem gaming olacak ve Kali linux felan da kuracağım.Aklımda olan 1.5k daha ekleyip huwai matebook almak

AKTUĞ1

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,376
370
Asus E410MA veya Asus TUF modellerini önerebilirim güzel laptoplardır.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
1,503
K E R K Ü K
benim bir arkadaşım bunu kullanmakta çok memnun olduğunu söylüyor.

LAPTOP

ama sana tavsiyem en azından 1-2 ay beklemen, dolar biraz yüksek şuanda o yüzden fiyatlarda birazcık yüksek

iyi forumlar dilerim.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
ThePhantom
teknik puana göre sıraladım , leptop alırken ddr4 ramlı alabilirsin ,yada 2inci el güzel o fiyatlara monster msı asus lenovo acer gibi leptoplar satılıyor sahibinden letgo 2inci el satan sitelere bakabilirsin , dolar yukarda iken o fiyata anca düşük özellikli leptop alırsın, ben olsam ddr4 ramlı ve amd işlemcili alırım , oyun oynayacaksam harici ekran kartına önem veririm
https://www.epey.com/laptop/e/YToxOntzOjU6ImZpeWF0IjthOjI6e2k6MDtzOjQ6IjQwMDAiO2k6MTtzOjQ6IjUwMDAiO319X3M6OToicHVhbjpERVNDIjs=/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.