Laptop Önerisi

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,238
7,708
Yani aslında ben 5 6 saat arası bişey bakıyorum bunlar 17 saat =D

MSI Creator Z16​

• Ekran Boyutu: 16 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560 x 1600 piksel
  • Ekran Paneli: IPS
  • İşlemci: 11. Nesil Intel Core i9
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB
  • RAM: 64 GB'a kadar (Farklı seçenekler mevcut)
  • Depolama: 1 TB SSD
  • Kamera: 720p 30 FPS
  • Yazılım: Windows 10 Home / Windows 10 Pro
  • Ağırlık: 2,2 kg
  • Pil Ömrü: 8 saat saate kadar
16 inç ekran büyüklüğüne sahip olan MSI Creator Z16, bu ekran üzerinde kullanıcılarına 2560 x 1600 piksel çözünürlük ve 120Hz tazeleme hızı sunuyor. 1 TB SSD depolama alanıyla dikkat çeken dizüstü bilgisayar modeli 8 saate kadar pil ömrüne sahip.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,743
1,364
Merhaba,

Genelde kullanıma bağlı olarak süreler değişmekte. Zaten yazılımla vs. ilgili işlemlerde kullanırsanız 3-4 saat rahat yeter diye düşünüyorum. Daha sonrası için de güçlü bir
powerbank işinizi görecektir. Bir de tasarruf moduna alırsanız powerbanke ihtiyaç bile kalmaz.

İyi Forumlar...

dirikemik

Üye
4 Ocak 2023
65
12
Merhaba,

Genelde kullanıma bağlı olarak süreler değişmekte. Zaten yazılımla vs. ilgili işlemlerde kullanırsanız 3-4 saat rahat yeter diye düşünüyorum. Daha sonrası için de güçlü bir powerbank işinizi görecektir. Bir de tasarruf moduna alırsanız powerbanke ihtiyaç bile kalmaz.

İyi Forumlar...
peki önerebileceğiniz laptop varmı ?

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,743
1,364
peki önerebileceğiniz laptop varmı ?
Önceki konunuzu da hesaba katınca bu bilgisayar mantıklı olabilir.

Ben de bu hafta alacağım, sizin de bütçeniz bu civarlardaydı sanırım. Bu bence güzel. İşlemcisi de yeterli diyorlar. Bir konu açtım bu hafta 80+ gönderi geldi. En çok söylenen bilgisayar buydu. İşinizi görür.

dirikemik

Üye
4 Ocak 2023
65
12
Önceki konunuzu da hesaba katınca bu bilgisayar mantıklı olabilir.

Ben de bu hafta alacağım, sizin de bütçeniz bu civarlardaydı sanırım. Bu bence güzel. İşlemcisi de yeterli diyorlar. Bir konu açtım bu hafta 80+ gönderi geldi. En çok söylenen bilgisayar buydu. İşinizi görür.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...1DueasYRBSmf5OllHZxoCjysQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

bende bunu bulmuştum işlemcisi sanırım daha iyi ama ekran kartı biraz daha kötü

dirikemik

Üye
4 Ocak 2023
65
12

MSI Creator Z16​

• Ekran Boyutu: 16 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 2560 x 1600 piksel
  • Ekran Paneli: IPS
  • İşlemci: 11. Nesil Intel Core i9
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB
  • RAM: 64 GB'a kadar (Farklı seçenekler mevcut)
  • Depolama: 1 TB SSD
  • Kamera: 720p 30 FPS
  • Yazılım: Windows 10 Home / Windows 10 Pro
  • Ağırlık: 2,2 kg
  • Pil Ömrü: 8 saat saate kadar
16 inç ekran büyüklüğüne sahip olan MSI Creator Z16, bu ekran üzerinde kullanıcılarına 2560 x 1600 piksel çözünürlük ve 120Hz tazeleme hızı sunuyor. 1 TB SSD depolama alanıyla dikkat çeken dizüstü bilgisayar modeli 8 saate kadar pil ömrüne sahip.
iyi aslında ama fiyatı çok tuzlu ben maks 35 falan düşünüyorum

ASUS X515J (6-7 saat)
8 GB RAM
500 GB SSD
İ5 11. NESİL
Ekran kartını işlemciden sağlıyor. (4GB)
Memnunum, 20 bin TL verdim.
i5 nesli bi tık bitti gibi geliyor bana i7 ve ekran kartı olarakda 6gb gibi şeyler düşünüyorum

HP Victus Laptop 16 - E0052NT AMD Ryzen 7 5800H 16GB RAM 1TB SSD 6GB GeForce RTX 3060 16.1 inç FHD 144 Hz FreeDos Mavi 54S73EA - HP Store Türkiye
bu modelde güzelmiş ve 6 saat kadar şarjı gidiyormuş

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.