Laptop şarj sorunu

berkay1454

Yeni üye
16 Eki 2012
32
0
Arkadaşlar laptop şarja takıyorum bilgisayar kapalıyken hiç bir sıkıntı yok açıyorum masaüstünde bir problem yok ama ne zaman bir oyuna yada her hangi bir programa girmeye çalışayım şarj etmeyi kesiyor çıkartıp takıyorum tekrar şarj olmaya başlıyor ama 10 saniyede bir kesiyor şarj etmeyi varmı sorunu bilen ?

1 May 2013
88
0
N/A
Sorun benim görüşürüm oyuna girdiğinde daha fazla akım cektiği içini sarj devresinde sorun olması
adaptör yeterli akımı iletmiyorda olabilir sorun kesinlikle donanımsal bir teknik servise götürmenizi tavsiye ediyorum daha büyük sorunlar açabilir

berkay1454

Yeni üye
16 Eki 2012
32
0
Sorun benim görüşürüm oyuna girdiğinde daha fazla akım cektiği içini sarj devresinde sorun olması
adaptör yeterli akımı iletmiyorda olabilir sorun kesinlikle donanımsal bir teknik servise götürmenizi tavsiye ediyorum daha büyük sorunlar açabilir
Bilgisayari güç tasarruf moduna alınca düzeldi adaptör akımından suphelenmeye başladım

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Arkadaşlar laptop şarja takıyorum bilgisayar kapalıyken hiç bir sıkıntı yok açıyorum masaüstünde bir problem yok ama ne zaman bir oyuna yada her hangi bir programa girmeye çalışayım şarj etmeyi kesiyor çıkartıp takıyorum tekrar şarj olmaya başlıyor ama 10 saniyede bir kesiyor şarj etmeyi varmı sorunu bilen ?

Laptop ın güç modu ile alakalı bi durum akımla alakalı bi durum değil ,, ama yinede bilgisayarın 7/24 şarjda kalmasın kullanmadığın zamanlarda adaptörü çıkarman bataryanın ömrünü uzun tutacaktır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.