laptop tavsiye

23 Nis 2015
75
0
merhaba arkadaşlar ben laptop alıcaktımda size bi sorayım dedim performansı iyi olsunda cok iyi değil gta 5 de 55 60 FPS alsam yeterli bütcem 1000-1600 teşekkürler

smart38

Yeni üye
26 Ara 2015
44
0
Arkadaşım benim tavsiyem lenovo nun laptoplarından al o fiyata çok iyi istem sunuyor mesela ben şu an lenovo g50-80 kullanıyorum 1200 e aldım watch dogsu donmadan oynayabiliyorum tabi nadiren kasıyor oda ram yetersizliğinden ram dolunca diki kullanıyor dik hızıda yavaş ondan donuyor tabi 1600 lenovonun daha iyi laptopları var onları tavsiye ederim
adamlar 1300 tlye intel i3-4030u işlemci amd raadeon r5 m330 2gb ekran kartı 500 gb 64 bit sistem bence iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.