Laptop tavsıyesı

burakkbdyi

Yeni üye
5 Nis 2016
32
0
Abilerim ofıs ıcın vatandan 10 13 bın arası laptop alacagım yarın leneva modellerı var o fıyata ama bır turlu karar veremıyorum bana oyun ve programları kasmadan ısınma sorunu olmayan benı uzun sure goturebılcek laptop tavsıyesı varmı

Vatandan alacagım şıtfen bana guzel tavsıyelerınızı verırmısınız

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,588
1,430
Black Sheep
Macbook alabilirsin. Daha çok iş görür.

Ha ofis için diyorsan HP - Lenovo bakabilirsin. 10 bin kadar abartmaya gerek yok bence az bütçeli iş görür.

burakkbdyi

Yeni üye
5 Nis 2016
32
0
Malsef mecburen buu fıyatlarda alıyoruz işimiz geregi kullandıgımız programlar agır ve artık orta makınalar kaldırmıypr ve bunfıyatlarda 4 laptop alacagız ama burdakı saygın abılerımızden daha degerlı bılgılerı almak ıstıyorum yanı yerı geldımı oyın da acabılcegımız ısınma sorunu hız sorunu yasamıcamız bı makına ıstıyorum lenovalara bakıyorum aslında bu fıyatlara var ala dızlerden daha yorumda beklıyorum aslında fıkır

burakkbdyi

Yeni üye
5 Nis 2016
32
0
Değerli yorumunuz ıcın teşekkur ederım ama daha emın daha tatmın edıcı yorumlar almak ıstıyorum yani şu pc lu konularda ıyıdır dıyebılecegımız bana onerı ıstıyorum

https://www.vatanbilgisayar.com/len...-17-3-gtx1660ti-6gb-w10.html#urun-ozellikleri

Almak istedıgım laptop bu arkdşkar daha detaylı bılgı gerırmısınız oyın ve iş için kasma ısınma sorunları yasatırmı

Kimsenn bilgisi yok sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.