Laptop Temizliği

DaughterOfHades

Yeni üye
4 Haz 2015
22
0
Konu adından da anlaşılacağı üzere sorunum laptop ın temizlik işlemleriyle ilgili. Artık o kadar ısınıyor ki bütün sıcaklık değerleri 103 dereceye çıkıyor oyun oynayamıyorum, ben de artık temizlik vaktinin geldiğini düşünüyorum şimdi diyeceksiniz tamirciye götür vs fakat 80 liraymış temizliği ve ben de öğrenciyim o kadar param yok :RpS_bored: :RpS_huh: laptop'ı kendim temizlemeye karar verdim ama ya bi yanlış yaparsam ya bir daha açamazsam diye korkuyorum çünkü masaüstü bilgisayarları çok rahat açabiliyorum ama hiç daha laptop açmadım. Ben Bursa da oturuyorum burada bildiğiniz tamirciler var mıdır uygun fiyata? veya eğer siz laptop konusunda uzmansanız yardım edebilirseniz mutlu olurum çünkü zor durumdayım. (laptop ı açmadan temizlik taktikleri de verseniz olur :woott )

Fenertube

Katılımcı Üye
22 May 2016
603
0
pilini falan çıkarıp içini süpür yada hava bas. bende laptop kullanıyorum altında çivili bir kapak varsa korkmadan aç o kapağı tornavidayla vs. ile sonra hiç içini ellemeden hava bas veya süpürgeyle temizle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.