Laptop

rasimuygn

Yeni üye
3 Haz 2017
48
0
iSTANBUL
Selamın aleyküm herkese. Arkadaşlar laptop almak istiyorum. Max.2500 TL bütçem var. Sizlerden öneri istiyorum. Ama öneri yaparken çabuk ısınma sorunu olmayan,rahat kullanımı olan,çoğu şeyi rahat yapabileceğim laptop önerirseniz sevinirim. Satan yerlere sorsam satmak için hepsi var derler o yüzden sizlere sormak istedim.

TheUserTM

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
646
0
İzmir
Selamın aleyküm herkese. Arkadaşlar laptop alma istiyorum. Max.2500 TL bütçem var. Sizlerden öneri istiyorum. Ama öneri yaparken çabuk ısınma sorunu olmaya,rahat kullanımı olan,çoğu şeyi rahat yapabileceğim laptop önerirseniz sevinirim. Satan yerlere sorsam satmak için hepsi var derler o yüzden sizlere sormak istedim.
Oyun odaklı bir laptop almanızı tavsiye ediyorum. Çünkü hem performans açısın'dan hem de ısınma açısın'dan sorun olmuyor.
Önerim Monster Gaming laptop'larından almanız.

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Oyun odaklı bir laptop almanızı tavsiye ediyorum. Çünkü hem performans açısın'dan hem de ısınma açısın'dan sorun olmuyor.
Önerim Monster Gaming laptop'larından almanız.

2500 TL ye Monster? Ciddimisin.
Kardeşim o fiyata lenovo öneriyorum sana lenovodan bütçen kadar 2 bilgisayar öneriyim.

Lenovo V510 Intel Core i5 7200U 4GB 1TB R5 M430 Freedos Fiyatı

Lenovo V310 Intel Core i7 7500U 8GB 1TB R5 M430 Windows 10 Fiyatı

En son paylaştığım bütçeni biraz aşıyor ama ilk paylaştığımda güzel bilgisayar

23 Nis 2015
75
0
hocam bende asus x550jk var hiçbir sorunum yok gtayı full ayarda 40-50fps de açıyorum açmadığım oyun yok ama tavsiyem o fiyata temiz 2.el asus n550jk ıdr 4gb ekran kartı gtx850m

mrNightblood

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
323
0
Bütçenizi arttırabilirseniz msi alın arttıramazsanız lenovo asus gibi markalara bakın dell de olur.

Besk

Üye
14 Mar 2017
131
0
ÖTÜKEN
Öncelikle günümüzde ısınma sorunu olmayan laptop yok 5 bin ve üzeri olanlarda çift fanlarla soğutmalar daha iyi oluyor ama bütçende bu pek mümkün değil Lenovo almanı tavsiye ederim bende kullanıyorum sıfır sıkıntı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.