Laptopda İnternet yok Driver Yükleyemiyorum Acil >

bypowerhacked

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
270
0
Linux
Diğer laptop toshıba satellite win7 format attım internete ne kabloyla bağlanıyor ne wireless 2 sininde driverları silinmiş internete girmediği için yükleyemiyorumda toshıbanın sitesinden bu pc den indirip diğer pc ye atayım desem toshıbanın sitesinden de indirme gerçekleşmiyor bana acil bu driverları bulurmusunuz ? Toshıba Satellite kullanan varsa aranızda sistem dosyalarından upload falan etse yada bana çözüm yöntemi söylese biri ? Teşekkürler

Win7 32/64bit: Atheros LAN Driver

veya AR5416 Wireless Driver

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.