laptop'la wirelees bağlantı sorunu...acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpern

Üye
22 Tem 2007
53
0
50
arkadaşlar geçenlerde acer 5520g model laptop aldım.şuanda pansiyonda kalıyorum.kaldığım yerde bağlantı var şifresinide verdiler.tarattığımda buluyor ama sifre satırı çıkmadan bağlantı sorunu var diyor.arkadaşımın laptopu yanımda, rahatlıkla bağlanabiliyor.dün alışveriş merkezine gittik orda rahatlıkla bağlandım.işletim sistemi Vista Home Premium, biraz acemisiyim. eğer daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yada vistada uzman, yardım ederse sevinirim.bulunduğum yerdeki bilgisayarcılarda tatmin edici cevap vermedikleri için güvenemiyorum.şimdiden teşekkürler ederim.

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş bence bilgisayarının sitesine gir wireless utilityi indir başka bir yardımcı pro. varsa ayet sonra sendeki wirelessın driverlerini kaldırıp hepsini birden kur bağlantı hallolur bide güvenlik duvarındaki özel durumlar var orda izin verme işaretli ise onu kaldır heralde çözülür sorunun

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
Dostum Yapman gereken Ralink Wireless i Aktif hale getirmek yani çalıştırmak .(sağda araç çubunda simgesini göreceksin)Çakıştırdıktan sorna Profil bire sadece şifreyi yaz yadıktan sonra bir pencere açılacak bu bağlantıyı kaydet ve çalıştır diye evet diyeceksin ve sorunun çözülmüş olacak iyi formlar.

alpern

Üye
22 Tem 2007
53
0
50
Dostum Yapman gereken Ralink Wireless i Aktif hale getirmek yani çalıştırmak .(sağda araç çubunda simgesini göreceksin)Çakıştırdıktan sorna Profil bire sadece şifreyi yaz yadıktan sonra bir pencere açılacak bu bağlantıyı kaydet ve çalıştır diye evet diyeceksin ve sorunun çözülmüş olacak iyi formlar.

teşekkürler tutsak_kaçak,malesef msj ını yeni gördüm.ama sorunu çözdüm... sansar50'nin dediği gibi yaptım wireless driverini ve acerin kendi eNet management programını sildim,sonra tekrar yükledim.nete girdi. tekrar teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için...:)
sansar50 repi gönderiyorum ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.