Network Laptoptan alınan internet kullanılmıyor

muhmdaley

Yeni üye
13 Ocak 2019
24
0
Merhaba THT Ailesi ethernetten aldığım interneti telefonuma paylaşmak istedim ama bir türlü bağlanamadı ip adresi algılanmadı diyor bazi videolar izledim ama yinede olmadı ip adresini manuel olarak girdim ama bağlandığı halde yine internet olmadı windows 10 kullanıyorum işletim sistemi olarak meh manuel olarak (cmd) kodlarıyla wifi açtım hemde mobiletkin noktsıyla birde denetim masasından koprü kurarak bir türlü olmadı sorun ip adressinde olmalı ama bunu nasıl düzeltmem lazım ya da bi firki olan varsa yardımınızı bekliyor olacağım. İYİ FORMLAR (wifi kartımın paylaşma özelliğide var)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Cevap: leptoptan alınan internet kullanılmıyor

Merhaba, bağlantı kuracağın cihazın DNS adresini değiştirmen gerekiyor.

Dns - 8.8.8.8 - 8.8.4.4

Veya bunun için üretilmiş bin ton dns değiştirme app var. Onlardan birini kullanarak sorununuzu çözebilirsiniz iyi forumlar dilerim

muhmdaley

Yeni üye
13 Ocak 2019
24
0
Cevap: leptoptan alınan internet kullanılmıyor

Merhaba, bağlantı kuracağın cihazın DNS adresini değiştirmen gerekiyor.

Dns - 8.8.8.8 - 8.8.4.4

Veya bunun için üretilmiş bin ton dns değiştirme app var. Onlardan birini kullanarak sorununuzu çözebilirsiniz iyi forumlar dilerim
dns değiştirmeme rağmen hala internet kullnılmıyor aslında dual boot kullanıyorum kali linuxda ip ve dns adresi değiştirdim bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.