Çözüldü Laptop'um Pil Gücündeyken Açılmıyor Neden ?

Herugrim FDB

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
598
0
Background
İyi günler arkadaşlar laptop'um prize şarjda takılıyken çalışıyor ama çıkarınca aniden kapanıyor ve açılmıyor nedeni nedir sizce ? ve kaç saat takılı oldugu halde %36 şarj gösteriyor acil yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1
1
Merhabalar,

Anladığım kadarıyla bilgisayarınızın bataryasında sorun oluşmuş.Bataryayı değiştirmeniz gerekmektedir.
Eğer bilgisayardan anlıyorsanız kendinizin değiştirmesini öneririm eğer değiştirmeyi bilmiyorsanız bilen bir kişiden yardım almanızı tavsiye ederim.

Herugrim FDB

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
598
0
Background
Merhabalar,

Anladığım kadarıyla bilgisayarınızın bataryasında sorun oluşmuş.Bataryayı değiştirmeniz gerekmektedir.
Eğer bilgisayardan anlıyorsanız kendinizin değiştirmesini öneririm eğer değiştirmeyi bilmiyorsanız bilen bir kişiden yardım almanızı tavsiye ederim.
degiştirmessem patlarmı üstad ?

25 Ara 2015
233
0
Aynı Sorun Bendede Var 5 Senedir Doluyor İşareti Gösteriyor Ama Pili Bozuldu Hiç Değiştirmedim Bi Sıkınıtıda Olmuyor Kötü Yani Elektirikle Çalışııyor Elektirik Gitti Anda Oda Kapanıyor Tavsiyem Yeni Bi Tane Al

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.