laptopuma ssd alıcam ama hangi marka iyi karar veremedim

yeterki784

Üye
14 Ocak 2018
106
14
Fethiye
Selamun aleyküm arkadaşlar laptopum için ssd alıcam karar veremedim herkes bir ağızdan konuşuyor birde size sorayım dedim tavsiye ettiğiniz markalar nelerdir ve laptopta m2 portu girişi yok.
Pc özellikleri:
8 gb ram
1 tb harddisk
830m nvidia geforce ekran kartı
i5 işlemci 5200U 2.20 ghz
hp pavilion 15-p210nt
Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Anonim1234

Üye
10 Ara 2017
84
6
Samsung Kingston vs iyi markalar diye biliyorum

Arkadaşımda bir kingston flaş var benden yaşlı mübarek. İçine girip çıkmayan dosya kalmamış.

Kingston olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.